«Сінево» запустили новий ПЛР-тест, що визначає британський і південноафриканський штами COVID-19

20 січня лабораторія «Сінево» в Україні, яка є частиною шведського медичного холдингу Medicover, запустила американський ПЛР-тест, який визначає нові штами COVID-19 – британський і південноафриканський.

«Ми отримали офіційне підтвердження з хедофісу компанії Abbott з США про те, що нові ПЛР-тести виявляють два нові штами коронавірусу – британський і південноафриканський, включаючи відомі на сьогоднішній день їх мутації. Такі результати були отримані Abbott в ході клінічних досліджень, і реагенти вже отримали міжнародну акредитацію FDA. Тому нові ПЛР-тести дозволяють визначати нові штами COVID-19 з тією ж точністю, що і попередні поширені штами COVID-19», – прокоментував Микола Бутенко, директор з розвитку «Сінево» в Україні.

Також нові ПЛР-тести, крім виявлення COVID-19, дозволяють визначати вірусне навантаження SARS-CoV-2 на організм і ймовірну стадію захворювання.

ПЛР-тести Abbott є одними з найбільш чутливих в світі – їх чутливість становить всього 100 копій на 1 мл біоматеріалу в той час, як чутливість інших ПЛР-тестів на COVID-19, доступних на українському ринку – від 400 копій і вище. Така чутливість дозволяє практично повністю виключити помилково негативні результати.

Тест виявляє вірус на найбільш ранніх стадіях захворювання, коли клітин вірусу ще дуже мало в організмі в той час, як інші тест-системи ще видаватимуть помилково негативні результати, хоча людина вже хвора.

Прес-служба “Сінево” в Україні


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook