чай, тістечко

Шкідливий перекус: лікарі пояснили, чому тістечка не можна запивати чаєм

Лікарі попереджають, що чай з тістечками чи іншими десертами – шкідливий перекус. Зловживання такою їжею може призвести до хронічних інфекційних захворювань.

Зазначається, що солодощі підгодовують бактерії, які знаходяться в організмі людини. Через це зайві вуглеводи будуть знищувати імунітет. Це може призвести до хронічного тонзиліту або й синдрому надлишкового росту бактерій, до ожиріння та цукрового діабету.

Пристрасть до солодкого впливає також на мозок. Він звикає до збільшених доз і починає вимагати ще й ще. Тож, чим більше людина їсть солодкого, тим більше їй хочеться – солодкого.

Також є дослідження, які показують, що перекус солодким провокує великий скачок глюкози, відповідно і інсуліну, в крові. Якщо людина снідає солодким з чаєм, згодом їй захочеться такого ж солодкого перекусу. Потім – обід, далі – знову якийсь перекус і так постійно. Коли в організмі утримується високий рівень інсуліну, клітини стають нечутливими до нього і розвивається стан інсулінорезистентності. Потім у таких людей збільшується ризик розвитку ожиріння, діабету і різних хвороб серця.

Нагадуємо, вчені з`ясували, від яких хвороб може врятувати чай та чому він такий корисний.

Джерело: РадіоТрек

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook