психіка

Що робити, якщо психіка втомилась і просить у вас відпустку – психолог дала поради

Коли постійно людина перебуває в напруженому стані, вона може швидко отримати виснаження. Тому що психіка втомилась підбирати варіанти виходу з важких ситуацій. Їй потрібна відпустка.

Психолог Дарія Клім розповіла на своїй сторінці в Instagram, що можна зробити вже зараз, коли відчуваєш виснаження і нема сил ні на що.

Що таке виснаження? Як зазначає психолог, це «такий стан, ніби рухаєтесь по колу. Поганий стан, бо немає ресурсу, немає ресурсу, бо поганий стан».

Вона радить згадати, на чому зараз зосереджена увага людини. Коли людина це зрозуміє, потрібно змінити свій фокус уваги на щось інше.

«Тільки ми самі можемо змінити свій фокус уваги, думки та стан. Ми завжди відповідальні за те, що вносимо у цей світ. Скільки любові, скільки співчуття. Зараз варто подбати про себе, Ваш стан є первинним, але саме Ви є джерелом станів для Ваших рідних», – зазначає психолог.

Вона радить терміново передати комусь іншому контроль над новинами, щоб людині стало легше. Також потрібно обрати вузьке коло власного впливу, тільки те, що можна осилити самостійно.
Тільки так можна позбутися відчуття виснаження.

Раніше психолог розповіла, що таке відчуття провини та які симптоми має цей психологічний розлад.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook