Сексуальність. Вік. Зайва вага

Жінки – вони дуже наївні, бо вірять у дивний стереотип про те, що бути красивою (маємо на увазі щасливою) – це обов’язково бути стрункою. Але чи так це насправді? І чи можливо, маючи будь-яку комплекцію та в будь-якому віці, почуватися бажаною, привабливою, сексуальною? Життєвий досвід показує, що це можливо!

Вік, вага та сексуальність

Питання, пов’язані з відчуттям своєї сексуальності, привабливості, виникають майже в кожної жінки на різних етапах життя. Доволі часто до «групи ризику» потрапляють молоді матусі, які ось-ось народили дитя. Фігура дуже змінюється – з’являються зайві кілограми і сентименти; живіт стає значущою частиною тіла, навіть тоді, коли намагаєшся його втягнути усіма силами; груди вже не такі пружні (після всього того, що з ними зробила дитина), а шкіра (особливо на попі і животі) не така еластична, як раніше. Тож не дивно, що разом із цими змінами до жінок приходить і неприйняття себе, невіра у власну привабливість для того єдиного, з ким наважилася створити сім’ю і народити дітей (навіть коли чоловік тисячу разів на день стверджує протилежне). Ось і привід для депресії і туги. І що? Можна зануритися в цей вир неприйняття з головою, а можна відкрити очі та озирнутися навколо.

Якщо ви оберете друге, то з подивом помітите кумедний життєвий парадокс. У світі існує безліч прекрасних жінок, майже з ідеальними фігурами. Їх можна вважати еталонами краси. Однак навколо них не в’ються гідні чоловіки, їх не закидають квітами і зовсім не пропонують одружитися. Але (!) існують у світі і такі, чия зовнішність суперечить глянцевим стандартам. Вони аж ніяк не відповідають загальним стереотипам і уявленням про красу. У когось груди занадто маленькі, а в когось попа дуже велика, хтось надто висока або вуха стирчать. Але … з якоїсь дивної, невідомої і не зрозумілої для багатьох причини ці жінки дуже привабливі. Чоловіків до них тягне, немов магнітом. Вони не скаржаться на самотність і відчувають себе бажаними, з усіма своїми «недоліками». Вони задоволені і щасливі собою та із собою.

І що ж виходить? Відчуття сексуальності, привабливості залежить не від фігури і віку, а від чогось іншого? Від чого? Як пояснити цей дивний парадокс?

Заборона на жіночність

Причин, через які жінка почувається або не почувається привабливою, може бути багато. Зупинімось лише на двох, про які часто кажуть фахівці:

● Гра гормонів Ці «невидимки» крутять-вертять нами як заманеться. Від них залежить наш настрій і навіть наші бажання. Порушення балансу може стати причиною згасання такого жаданого почуття разом із зацікавленістю сексом. У подібному випадку, доцільно звернутися до фахівця, щоб розібратися з гормонами і пройти потрібне лікування.

● Минуле. Дитинство. Чи дозволяли вам батьки почуватися привабливою? Як часто дівчинка з бантиками чула про те, що вона красуня, від найближчих людей? Рідко або зовсім не чула таких слів? Тоді звідки їй знати, яка вона? Знання про себе дитина отримує через своїх дорослих. Вона красива, чудова, мила – дівчинка буде знати про це, якщо батьки їй скажуть. Коли такого не відбувається, результат відповідний.

Є ще один важливий нюанс: наскільки мама сама почувалася привабливою і дбала про жіночність? Важливий він тому, що дівчатка переймають досвід найавторитетнішої для них жінки – мами.

Окрім цього, на жіночу сексуальність, відчуття себе привабливою, красивою впливають і встановлені в родині заборони на секс і сексуальність. Якщо на прояв жіночності встановлено табу, якщо про інтимну близькість не говорять, а всілякі запитання, пов’язані із цією темою, оминаються, ігноруються, висміюються, засоромлюються, дівчинка вчиться придушувати в собі таку енергію і згодом бетонує це. І коли вона стає дорослою і їй вже можна геть усе, до її відчуттів вже не дістатися – вони глибоко запаковані та надійно заховані.

План з перевтілення

Що робити, якщо ви хочете повернути або відродити це тонке і хвилююче почуття привабливості, жіночності, сексуальності, яке надихає, окрилює і дарує безліч енергії? Як почати почуватися бажаною і красивою в будь-якому віці та вазі? Є кілька способів вирішити це.

● Психотерапія як ліки. Банально, але дієво. Це чудовий варіант – попрацювати разом із фахівцем, який допоможе виявити причину, визначити маленькі чи великі діри у власному минулому, в які витікає вся сексуальна енергія. Психолог також допоможе дбайливо «залатати» ці дірки.

● Швидка допомога. Цілком можливо, що саме вам для відновлення колишніх відчуттів буде достатньо додати собі приємностей. Наприклад, курс розслабляючого масажу з аромаоліями і свічками, спа-процедури або йога. До речі, сьогодні дуже багато центрів йоги пропонують спеціальні програми, направлені на розвиток жіночої сексуальності та вивільнення власної самості. Тут важливо знайти саме те, що потрібно вам, орієнтуючись на власні відчуття.

● Нові цікаві звички. Неможливо розпочати інше життя, знайти нові відчуття, діючи по-старому. Якщо ви з тих жінок, у чиєму гардеробі лише сірий великий одяг, то настав час зважитися на щось сміливе і цікаве – одяг, який підкреслить ваші принади. Багато років не робили манікюр і забули про існування у вашому місті салонів краси – беріть телефон і записуйтеся на будь-яку процедуру. Придбайте яскраву помаду, посміхніться чоловікові в метро, робіть усе, що завгодно, що допоможе знову відчути себе жінкою. Примітивно? Банально? А ви спробуйте! Складіть список із 10, 20, 50 пунктів і напишіть у них дії, які допоможуть вам повернути колишні або отримати нові відчуття – себе бажаною і привабливою. Дійте!

Не вдається імпровізувати? Копіюйте!

Якщо ваші відчуття забетоновані настільки, що на думку не спадає жодної ідеї, озирніться навколо – на всі боки! Нехай приклад інших стане в пригоді. Почніть робити те, що, на вашу думку, зазвичай роблять жінки, яких вважають «сексі». Зробіть макіяж, змініть зачіску і якщо потрібно – колір волосся, одягайтеся як жінка (але тільки не вульгарно) – сукні, блузки-спідниці, купуйте собі сережки, намисто, червону чи рожеву помаду, парфуми… Цілком можливо, що відразу вам все це не сподобається! Навіть категорично! Ви будете відчувати страшний дискомфорт та інші мерзенні емоційні стани, які змушуватимуть вас залишити цю дурну справу і повернутися до свого безжіночного минулого. Не піддавайтеся на провокацію! Аж до того, що робіть «через не можу», замінюючи старі поведінкові звички новими. Так ви отримуватимете новий досвід, почнете помічати увагу чоловіків, цінувати їхні компліменти і, що важливо, – вірити в їхню щирість. Вражаючим стане те, що разом з новими звичками прийдуть і нові відчуття: себе сексуальною, красивою, бажаною!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook