Нутроф® Форте – ваш шанс зберегти зір

Більшість інформації із зовнішнього світу ми отримуємо завдяки зору. Людина, яка погано бачить, позбавлена багатьох життєвих радощів: її можливості щодо роботи, хобі, пересування та навіть звичайного самообслуговування суттєво обмежені. Тож якість життя безпосередньо залежить від здоров’я органа зору, яке, в свою чергу, тісно пов’язане з багатьма зовнішніми чинниками і зі здоров’ям організму в цілому.

Наприклад, очі, як і будь-який інший орган, зазнають вікових змін. І, хоч уникнути старіння неможливо, погіршення або й втрата зору в сучасної людини виникають частіше, ніж кілька поколінь тому. Та й відбуваються такі зміни у віці, далекому від похилого. «Помолодшання» очних хвороб медицина пов’язує з агресивним впливом так званих вільних радикалів (оксидантів) – речовин, що здатні окислювати різноманітні хімічні сполуки в організмі, запускаючи процес руйнування клітин.

Для очних тканин оксиданти особливо небезпечні, адже око сучасної людини зазнає чимало додаткових навантажень – йому шкодить надлишок світлових променів (насамперед агресивного синьо-фіолетового спектра), тривале використання штучного електричного освітлення, щоденний перегляд телепрограм, багатогодинне застосування смартфонів та комп’ютерів. Вплив цих чинників стимулює утворення вільних радикалів у тканинах органа зору. Проте процес окислення є однією із життєво необхідних біохімічних реакцій, отже, оксиданти в певній кількості потрібні організму, а небезпеку становить лише значне збільшення їхньої кількості. Такий дис­баланс зазвичай називають оксидативним стресом.

Якщо йдеться про очі, оксидативний стрес призводить до порушення прозорості кришталика, сприяє розвитку певних захворювань, наприклад, катаракти або макулярної дегенерації (руйнування) сітківки. Тож для збереження нормального зору організму вкрай потрібна достатня кількість речовин, що здатні нейтралізувати дію вільних радикалів. Це так звані антиоксиданти – ферменти, вітаміни, деякі мікроелементи, органічні кислоти.

Вчені довели, що, за умови збереження балансу антиоксидантів та вільних радикалів, людина може захистити око від окисного ушкодження. Цьому присвячено велике дослідження AREDS (Age Related Eye Disease Study, 1992–2001, США) та AREDS II. Його результати демонструють, що для ефективної профілактики виникнення та розвитку вікової дегенерації сітківки слід використовувати певні антиоксиданти, вітаміни та мінерали 1.

Ці речовини здебільшого потрапляють до організму з їжею. Але згадаймо сьогодення: довкілля забруднене, темп життя надзвичайно швидкий, часу та можливостей для організації збалансованого харчування нам просто бракує! Тож не дивно, що більшість людей живе в умовах дефіциту антиоксидантів!

Яким чином можна його подолати? Базуючись на висновках доказової медицини та останніх наукових досягнень у сфері збереження зору, компанія Laboratoires Théa (Франція) створила дієтичну добавку Нутроф® Форте. Її розробили дієтологи та офтальмологи, які спеціалізуються на дослідженнях сітківки. До складу Нутроф® Форте потрапили насамперед потужні очні антиоксиданти – макулярні пігменти лютеїн та зеаксантин у співвідношенні 5:1.Саме таке співвідношення, за результатами дослідження AREDS ІІ, має доведену ефективність. Важливу роль у складі
Нутроф® Форте відіграють і інші компоненти з властивостями антиоксидантів – вітаміни С та Е, цинк, мідь і селен. Але
Нутроф® Форте – це більше, ніж формула AREDS. До складу дієтичної добавки входять омега-3 ненасичені жирні кислоти – структурні компоненти мембран нервів, клітин мозку та фоторецепторів ока. Крім цього, компанія Laboratoires Théa першою додала до складу очного нутрицевтика ще два потужні антиоксиданти: 5 % ресвератрол з екстракту винограду, який сприяє поліпшенню роботи серцево-судинної системи в цілому та судин органа зору зокрема, та вітамін D – компонент із протизапальною дією, що бере участь у більшості життєво важливих метаболічних процесів.

Отже, коли відвідувач аптеки запитує засіб «для підтримки зору», рекомендуйте Нутроф® Форте!

Це правильний вибір, оскільки Нутроф® Форте:

– Це формула з науково обґрунтованим складом та співвідношенням речовин 1 2 3

– Це формула, збагачена сильним оксидантом ресвератролом, вітаміном D та корисними омега-3 жирними кислотами 4 5 6 7

– Це зручний режим прийому – лише 1 капсула на добу під час їжі;

– Це високоякісний антиоксидантний комплекс від французької компанії, що є лідером з виробництва нутрицевтиків для очей у Європі.

Нутроф® Форте – це захист очей та збереження гостроти зору протягом тривалого часу.

Нутроф® Форте – формула здоров’я ваших очей

1 AREDS report Nj. 8 (Age-Related Eye Disease Study Research Group) Arch Ophthalmol. 2001; 119:1417-1436.
2 Richter S.at al. Double-masked, placebo-controled randomized controlled trial of lutein and antioxidant supplementation in the intervention of atrophic age-related macular degeneration: the Veterans LAST study (Lutein Antioxidant Supplementation Trial). Optometry 2004,75: 216-30.
3 Seddon J. et al. Dietary carotenoids, Vitamins A, C and E, and Advanced Age-Related Macular Degeneration. JAMA, November 1994, vol 272, No 18: 1413-1420.
4 Seddon J. et al progression of age-related macular degeneration: assciation with dietary fat transunsaturated fat, nuts, and fish intake. Arch Ophthalmol. 2003 (12): 1728–1737.
5 Prof. D. Delmas. University Burgundy, France. Lecture of the Eye Nutrition meeting, Barcelona, 2016
6 Cho E. et al. Prospective study of dietary fat and risk of age-related macular degeneration. Am J Clin Nutr 2001; 73(2): 209-18.
7 Tar J.et al. Dietary fatty acids and the 10-year incidence of Age-Related Macular Degeneration. Arch Ophthalmol. 2009; 127(5): 656–665

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.com.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook