ДАРИВІТ САН форте – важкоатлет серед пробіотиків!

Побічні ефекти від прийому антибактеріальних препаратів – чи не перше запитання, яке ставлять відвідувачі аптеки під час покупки «сильних» ліків. Насамперед людей турбують негативні наслідки від прийому антибіотиків з боку травної системи, лідером серед яких є антибіотикоасоційована діарея. І саме нам часто доводиться вирішувати непросте завдання: як допомогти відвідувачу уникнути проблем з кишеч­ником ще до їхньої появи?

Озброєні та небезпечні

Факт: ніхто не хоче приймати антибіотики. Всі знають, що на тлі лікування ними можуть виникнути побічні ефекти, проте вибору немає. Особливо навесні, коли ГРВІ роблять останній великий ривок, і організм, що ослаб впродовж холодів через часті застуди, нестачу сонця та вітамінів, легко піддається хворобі й важко її переносить. Саме цей період – чемпіон щодо кількості ускладнень застуди, більшість з яких лікуються антибіотиками. Тож недивно, що зараз проблема антибіотикоасоційованої діареї стає частою причиною звернення по допомогу до аптеки.

Згідно з визначенням ВООЗ, антибіотикоасоційована діарея – це 3 або більше епізодів рідкого випорожнення протягом 2-х або більше днів на тлі прийому антибіотиків протягом 8-ми днів після їхнього призначення і аж до 4-тижневого терміну після відміни препаратів (у тих випадках, коли виключені інші причини розвитку діареї).

У чому причина? Перш за все, в тому, що антибіотики здатні пригнічувати зростання не тільки патогенних мікроорганізмів, але й сімбіотної мікрофлори, що населяє шлунково-кишковий тракт і виробляє речовини з антибактеріальною активністю (зокрема, бактеріоцини і коротколанцюгові жирні кислоти – молочну, оцтову, масляну), які запобігають проникненню патогенних мікроорганізмів і розвитку умовно-патогенної флори. Найбільш виражені антагоністичні властивості мають біфідобактерії і лактобацили. У разі порушення природного захисту кишечника виникають умови для розмноження умовно-патогенної флори.

Згідно з даними Biocodex Laboratories, із 16 200 пацієнтів на тлі прийому антибіотиків або у наступні 3 міс. після їх відміни антибіотикоасоційована діарея розвивалася у 9 % дітей та у 15 % дорослих пацієнтів. Найбільш уразливі – новонароджені та діти до 5 років (24 % спостережень).

Як з цим працювати?

Отже, оскільки від мікрофлори значною мірою залежить імунітет людини і як наслідок – здатність організму чинити опір інфекціям надалі, то саме на її відновлення й слід навести фокус. Ця проблема вирішується за допомогою прийому пробіотиків. Терапевтичний ефект у цьому випадку обумовлений кількістю мікробів, що на кілька порядків перевищують дози звичайних бактеріальних препаратів.

У цьому розрізі хорошим вибором є високодозовий пробіотик у формі капсул ДАРИВІТ САН форте – оптимальне поєднання лактобацил та біфідобактерій, що є необхідними для якісної профілактики антибіотикоасоційованої діареї.

Продукт містить 10 мільярдів пробіотиків в одній капсулі для відновлення балансу кишкової мікрофлори! Тож можна впевнено казати, що ДАРИВІТ САН форте – важкоатлет серед пробіотиків! І це перше, на чому слід наголосити під час аптечної рекомендації.

Інша ключова перевага продукту: ДАРИВІТ САН форте забезпечує дію саме там, де це необхідно, – в кишечнику. Капсули мають виражену стійкість до кислотності шлункового соку і солей жовчі, завдяки чому забезпечується висока життєздатність живих культур. Щодо продукту підтверджено тести на стабільність та життєздатність пробіотичних культур. Продукт канадського виробництва, що гарантує високу якість і профіль безпеки.

Нарешті, важливим плюсом для відвідувача аптеки є комфортний прийом – для профілактики діареї на тлі прийому антибіотиків достатньо лише 1 капсули на день. Зручно й те, що продукт випускається в упаковці, яку розраховано на курс 10 днів.

Таким чином, ДАРИВІТ САН форте – високодозовий зручний пробіотик, що допоможе людині уникнути антибіотикоасоційованої діареї. А для провізора рекомендація згаданого продукту – можливість здійснити додатковий продаж, підвищити середній чек і надати якісну допомогу відповідно до світових стандартів. А крім того, це великий крок до формування в українців звички до профілактичних заходів.

ДАРИВІТ САН форте дарує легкість життя!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.com.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook