Новорічний стіл

Новий рік – це свято, до якого готуються заздалегідь, майже впродовж усього дня 31 грудня. Час здебільшого витрачається на приготування страв, а такий важливий елемент, як оформлення святкового столу часто виключають з планів. А шкода, адже святкувати всі починають уже підвечір у теплій дружній атмосфері саме за столом. Тому ми спробуємо зачарувати вас цією неймовірною за відчуттями атмосферою, на яку ви обов’язково звернете увагу. Як красиво сервірувати стіл? До речі, 2018 – це рік Жовтого Собаки, і вже зрозуміло, які кольори повинні переважати в декорі. Однак це далеко не все.

Головні кольори 2018 року

Кольорова гама – завжди ключовий момент, коли відбувається підготовка до свят. Цього року домінують:
– жовтий та золотий;
– коричневий і бордовий;
– білий і червоний;
– зелений.

Тут можна неабияк креативити, наприклад, пошити прикраси на стіл з фетру відповідних кольорів (ялиночки, янголята тощо), свічки задекорувати в золотаві тони ‒ варіантів безліч, головне – вчасно знайти музу! Вважається, що Земляний Собака – це досить дивний покровитель, якому близькі абсолютно всі природні кольори. Саме тому особливих і надто жорстких правил немає. Хоча найбільше у 2018 році вітаються саме жовтий і золотавий кольори. Тому зрозуміло, що обов’язковою стравою на столі має бути сир. Без нього, напевно, не обходиться жодне святкування, і завжди хочеться вибрати щось особливе та витончене. Отже, щоб і шлунку було легко, і на талії зайві сантиметри не проглядалися, важливо звернути увагу саме на низькокалорійні види.

Коли у вас гучна і весела компанія, то просто квартирний варіант святкування Нового року не зовсім підходить. Його можна урізноманітнити, наприклад, вуличними гуляннями або взагалі податися до лісу «за підсніжниками» – запустити феєрверки, пограти в сніжки і, не чекаючи літа, поласувати гриль-меню: шашлики, овочі, сир-халумі. От вам і знов атрибут 2018 року – золота скоринка – стиль витримано.

Як сервірувати стіл: ключові аспекти

Найперше й найважливіше на святковому столі – це скатертина, адже її можна назвати «обличчям» столу. І тут не потрібно чогось екстравагантного, пишного, неординарного. Такі відтінки, як ніжно гірчичний, марсала або натуральний лляний чудово підійдуть. До того ж ці кольори гарно поєднуватимуться з іншими елементами сервірування (свічки, серветки).
Серветки краще обрати з натуральних матеріалів (бавовна) з маленьким орнаментом чи принтом, вони повинні виділятися на тлі скатертини, але водночас гармоніювати з нею. Крім того, вважається, що Новий 2018 рік повинен пройти без надмірностей. Покровитель, тобто Жовтий Собака, є дуже скромною твариною, тому в тренді буде, можливо, навіть трохи аскетичний дизайн. Не переборщіть з прикрасами та декоруванням! Посеред столу можна поставити невеликий кошик із фруктами, обов’язково з ароматними мандаринками та апельсинками, від цього він стане тільки кращим.
Творчого польоту, свободи в діях, цікавих ідей вам у новому році!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook


РАП

РАП - https://www.rap.in.ua/