лихоманка

“Невідома лихоманка” спалахнула у КНДР – вже постраждали тисячі людей

“Невідома лихоманка” спалахнула з кінця квітня у КНДР. Про це повідомляє видання “Ренхап” із посиланням на агентство ЦТАК.

За даними ЦТАК, з кінця квітня у всій Північній Кореї спалахнула невідома лихоманка, від якої постраждали 350 тис. людей.

Зазначається, що наразі лікування пройшли 162 200 осіб.

Раніше “Ренхап” із посиланням на північнокорейські ЗМІ повідомив про те, що у КНДР зафіксовано понад 18 тис. випадків захворювання на COVID-19.

“Лише 12 травня у всій країні було зареєстровано майже 18 тис. випадків захворювання на лихоманку, і нині до 187 тис. 800 осіб ізольовані й проходять лікування”, – йдеться у повідомленні ЦТАК.

Одночасно зазначається, що коронавірус забрав життя шести жителів КНДР.

ЦТАК також повідомило, що північнокорейський лідер Кім Чен Ин відвідав з інспекцією Державний надзвичайно-протиепідемічний штаб.

“Поширення лихоманки у столичному регіоні свідчить, що у системі профілактики епідемії є вразливе місце”, – заявив він під час візиту.

Кім Чен Ин закликав усі провінції, міста та округи закрити свої райони, щоб запобігти подальшому поширенню “шкідливого вірусу”.

Раніше ми писали, у Європі зафіксували спалах небезпечного захворювання: станом на 21 квітня в 11 європейських країнах і одній країні американського регіону зафіксовані 169 випадків зараження гострим гепатитом невідомого походження.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook