буряк

Названо овоч, який може покращити фізичну витривалість

Цей овоч треба рекомендувати для вживання спортсменам, адже він може значно покращити фізичну витривалість.

Після силового тренування м’язам потрібний відпочинок, щоб відновитися і регенеруватися до наступного разу. Завдяки буряку м’язи краще забезпечені киснем і поживними речовинами і швидше відновлюються – стверджують експерти.

В дослідженні взяли участь понад 1800 учасників з різних країн. Вчені з університету Південної Австралії виявили, що речовини, які входять до буряків, покращують кровообіг та збільшують доставку кисню до м’язів під час вправ та фізичних навантажень.

Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of the International Society of Sports Nutrition.

Науковці рекомендують додати буряк до раціону спортсменів, а також додати до раціону виноград та вишні, адже останні допомагають поживним речовинам буряка не розпадатися під час потрапляння в організм.

Автор дослідження Ной Д’Юніенвіль каже, що отримані результати показують, що звичайні продукти є «природними підсилювачами витривалості».

«Ми вивчаємо овочі, які багаті на корисні речовини, оскільки вони можуть підвищувати ефективність вправ», – каже автор дослідження Д’Юніенвіль.

Науковці також виявили, що найбільше користі від вживання буряків отримували спортсмени-чоловіки.

Нагадуємо, гастроентеролог розповіла, що можна зробити самостійно при закрепі через переїзд.

Джерело: MedicalXpress

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook