Названі ефективні способи схуднення після 40 років

Після 40 років жіночий організм долає своєрідний рубіж, коли молодість поступово переходить в зрілість. На тлі вікових змін в роботі гормональної системи відбуваються збої. Через це жінкам все важче худнути.

Однак згідно з останніми дослідженнями, займатися спортом, правильно харчуватися та дотримуватися здорового способу життя можна в будь-якому віці. Лікарі дали кілька порад, які допоможуть зберегти нормальну вагу після 40 років.

Контроль вуглеводів

Обмеження вуглеводів є найкращим способом позбутися зайвої ваги, адже це змінює обмін речовин в організмі. Вони повинні становити не більше 40% вашої денної дієти. Важливо обирати продукти, що містять складні вуглеводи, такі як овочі та цільні зерна.

Правильний прийом їжі

Необхідно розподіляти прийом їжі на 5-6 разів на день. Це допоможе підтримувати швидкість обміну речовин, а також зменшити імовірність переїдання. Важливо також збільшувати кількість білків у своїй дієті, що допоможе зберегти м’язову масу.

Фізична активність

Регулярна фізична активність грає важливу роль у бажанні схуднути після 40 років. Щоб зберегти нормальну вагу, ви можете займатися легкою аеробікою, йогою, плаванням або просто ходити більше. Регулярні тренування допоможуть зберегти гнучкість та м’язову масу, а також підтримують швидкість обміну речовин.

Якісний сон

Щоб контролювати свою вагу, дуже важливо регулювати режим сну, оскільки хороший нічний відпочинок пов’язаний із втратою жиру. У нещодавньому дослідженні люди з нерегулярним сном скидали зайві кілограми менше і повільніше за інших.

Джерело: TimesNow


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook