Обійми

Навіщо потрібні обійми і як правильно обніматися – психолог дала поради

Обійми – це універсальний спосіб показати свою турботу, любов і підтримку близькій людині.

Як обійми впливають на нас та скільки раз на день потрібно обіймати близьких людей, розповіла психолог Марина Журбенко виданню Сьогодні.

У психології є поняття – емоційні погладжування. Кожен з нас, приходячи у цей світ, потребує погладжування, дотиків та обіймів.

Обійми можна вважати одним із найпотужніших терапевтичних інструментів.

Вони не тільки зменшують синтез гормону стресу кортизолу, але також збільшують секрецію серотоніну, який пов’язаний з покращенням настрою та відчуттям щастя. Також вони позитивно впливають на серце і на нервову систему.

Обіймаючи один одного, ми знімаємо напругу і стрес. Під час обіймів ми відчуваємо себе у безпеці. Страхи турбують нас набагато менше, як і думка оточуючих.

Марина Журбенко нагадує, що обійми від 20 секунд і довше мають терапевтичний ефект, який позитивно позначається на нашому організмі і допомагає протистояти хворобам.

Психолог також додала, що людині на день потрібно мінімум 8 обіймів. Можливо, це зможе вгамувати мінімально потребу в тактильних відчуттях. Але краще дотримуватися правила: «чим більше, тим краще».

Нагадуємо, психолог назвав слова та дії, які дадуть тріщину у стосунках.

Джерело: Сьогодні

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook