емпатія

Навчання бальним танцям сприяє розвитку емпатії – дослідження

Емпатія – це можливість стати на місце іншого, щоб зрозуміти його почуття і думки та використовувати отримані знання під час взаємодії з цією людиною. Згідно з новими дослідженнями, цю звичку ми можемо розвивати, щоб поліпшити якість власного життя.

Дослідницька група під керівництвом Ху Лі та Конг Ячжуо з Інституту психології Академії наук Китаю знайшла докази, що емпатія розвивається під час тривалого навчання бальним танцям.

Результати дослідження опубліковані в журналі Human Brain Mapping.

У дослідженні взяли участь понад 120 добровольців. Виявилось, що емпатія була у всіх учасників, які навчалися бальним танцям.

Вчені з’ясували, що люди з емпатією мають більшу щільність сірої речовини в мозковій області інсулі, яка розташована в центральній частині нашого мозку.

«Емпатія – це складова моралі. У тому, щоб люди дотримувались Золотого Правила, ця звичка дуже допомагає, коли людина може поставити себе на місце іншої людини», – таке резюме надає один із вчених науково-дослідного інституту Greater Good Science, який вивчає психологію, соціологію та нейронауку.

Джерело: MedicalXpress

Нагадуємо, виявлено причину, через яку деякі люди менш схильні «заражатися» позіханням від інших.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook