Найз

Найз® – таблетки з 3D-ефектом для швидкого знеболення

Взимку спектр причин, через які виникає м’язовий або суглобовий біль, є особливо широким. Переохолодження, загострення хронічної патології, удари і травми через падіння на слизьких ділянках дороги – і в результаті запит на НПЗП стає одним з найчастіших в аптеці. Нікому не хочеться зустрічати Новий рік, скручуючись від болю. Швидко та ефективно усунути больовий синдром, незалежно від причини його виникнення, допоможе препарат Найз® (Dr. Reddy’s Laboratories Ltd) у формі таблеток з добре відомою провізору діючою речовиною німесулід, створений за інноваційною технологією.

15 хвилин – і біль відступає!

Зрозуміти, у чому переваги препарату Найз®, легко: достатньо порівняти його властивості з потребами відвідувача.

Отже, людина відчуває біль. Чого вона хоче? Ні, не «м’якої дії» і не «гарантованого ефекту протягом трьох днів». Їй потрібно, аби біль минув зараз. Новий рік на порозі, хворіти та лежати ніколи.

У таких випадках Найз® – оптимальний вибір, оскільки:

  1. Німесулід є одним з найбільш ефективних НПЗП для боротьби з гострим болем. Механізм його дії полягає в пригніченні активності ферменту циклооксигенази, переважно ЦОГ-2, тобто саме тієї ізоформи, що пов’язана із синтезом прозапальних простагландинів та лейкотрієнів [1]. Окрім традиційного впливу на циклооксигеназу, Найз® (німесулід) також гальмує вивільнення гістаміну та продукцію цитокінів, які беруть участь у синтезі білків гострої фази запалення [2; 3]. Поєднання цих механізмів лежить в основі терапевтичного ефекту засобу. Також він забезпечує протизапальний та знеболювальний ефект.
  2. Німесулід забезпечує швидке знеболення – він швидко всмоктується з травного тракту, вже через 30 хвилин після прийому досягається 55–80 % його максимальної концентрації, в цей час пацієнт відчуває знеболення [4; 5]. Однак, на відміну від інших генериків німесуліду, Найз® купірує біль вже за 15 хвилин [1]! Унікально швидкий ефект пояснюється наявністю у складі таблеток Найз® натрію крохмаль гликоляту. Ця речовина здатна за короткий час сорбувати величезний обсяг рідини, що призводить до швидкого тривимірного (3D) розширення таблетки та її подальшого розпаду. Саме завдяки зазначеному 3D-ефекту прискорюється дезінтеграція таблетки, значно раніше розпочинається всмоктування діючої речовини та, відповідно, терапевтична дія [1]. А коли осередком запалення та болю є суглоб, ефект буде швидким ще й тому, що німесулід добре проникає в синовіальну рідину [5].
  3. Препарат демонструє хорошу переносимість та високий профіль безпеки – звісно, якщо його застосовувати коротким курсом (до 15 діб поспіль) і в терапевтичній дозі – не більш ніж 200 мг на добу [6].
  4. Німесулід у формі таблеток є найзручнішим для застосування, оскільки їх можна приймати на роботі, у дорозі, на відміну від гелів та кремів, і вони не потребують склянки води та ложки, на відміну від саше. А як ми вже казали раніше, напередодні свят людина поспішає, і зручність цінується нарівні з ефективністю та швидким настанням знеболювального ефекту.

Найз

Отже, Найз®  це поєднання потужної знеболювальної дії, швидкого настання ефекту, безпеки під час застосування та зручності – важливих складових контролю над болем і запаленням.

Найз® – надійний контроль запалення та болю!

  1. Хомяк Н., Мамчур В., Хомяк Е. 3D-эффект препарата Найз®: как особенности фармакокинетики помогают справляться с острой болью // Фармацевт Практик. 2017(3); С. 32–35.
  2. Dapino P, Ottonello L, Dallegri F. The anti-inflammatory drug nimesulide inhibits neutrophil adherence to and migration across monolayers of cytokine-activated endothelial cells. Respiration. 1994;61(6):336-41.
  3. Brandt C, Pedersen BK (2010). “The role of exercise-induced myokines in muscle homeostasis and the defense against chronic diseases”. Journal of Biomedicine & Biotechnology. 2010: 520258.
  4. Каратеев А. Е. Нимесулид: мифы и реальность// Справочник поликлинического врача. 2013; 7: 40–5.
  5. Bianchi M., Broggini M. Anti-hyperalgesic effects of nimesulide: studies in rats and humans. Intern. J. Clin. Pract. Suppl. 2002; 128: 11–19.
  6. European Medicines Agency Summary of Product Characteristics. Annex III to the Commision Decision on Article 31 referral for nimesulide-containing medicinal products. URL: http://www.ema.europa.eu/ema/index.jsp?curl=pages/medicines/human/referrals/Nimesulide/human_referral_000275.jsp (дата обращения – 30.09.2019).

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook