Кеторол Експрес

 «Кеторол Експрес»: у новий рік – без зубного болю!

Перший місяць зими часто приносить не лише красиві сніжинки та новорічну магію, але й несподіваний зубний біль. Причини відомі: нестача вітаміну D призводить до порушення фосфорно-кальцієвого обміну, який безпосередньо пов’язаний зі здоров’ям ясен та зубів. Низькі температури та холод впливають на зубну емаль, викликаючи мікротріщини, і як наслідок – зубний біль. Нарешті, при мінусі на градуснику слабшає імунітет, частіше відбуваються загострення хронічних захворювань, зокрема порожнини рота, наприклад, хронічного періодонтиту. Отже, недивно, що запит на ефективні засоби від зубного болю взимку є вкрай актуальним. Подивимось, як його задовольнити найкращим чином.

Коли терпіння не на користь

Спільна риса всіх відвідувачів аптеки із зубним болем – вони вже не можуть терпіти. Так, в ідеалі їм потрібно звернутися до стоматолога. Але лікар приймає за записом, а болить прямо зараз. Крім того, у нашому менталітеті є не дуже хороша звичка «перетерпіти біль». Через неї людина нерідко звертається по допомогу вже тоді, коли біль стає нестерпним, виснажує організм, заважає повноцінно працювати, позбавляє сну [1].

Саме тому перша потреба такого клієнта аптеки – швидкість настання ефекту, а друга – потужна дія анальгетика. Високий профіль безпеки, зручність та ціна в цьому випадку відходять на другий план, проте також мають значення під час прийняття рішення про покупку препарату.

Надшвидка та сучасна допомога

Сьогодні в Україні представлений нестероїдний протизапальний препарат «Кеторол Експрес», завдяки якому стираються всі стереотипи про якісне усунення зубного болю.

Діюча речовина – кеторолак є потужним аналгетичним засобом, який за силою аналгезуючого ефекту можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ. При цьому кеторолак не впливає на опіатні рецептори, не пригнічує дихання, не викликає медикаментозної залежності, а також не чинить седативної або анксіолітичної дії [2].

Кеторолак у дозуванні 10 мг забезпечує швидкий та потужний знеболювальний ефект під час гострого зубного болю [2].

Кеторол експрес

Що таке «швидко», коли ми говоримо про страшенний біль?

У разі застосування препарату «Кеторол Експрес» швидке знеболення – це менш ніж за 10 хвилин [3; 4]! Такий ефект забезпечується завдяки інноваційній формі ортодисперсних таблеток, що розчиняються в роті майже одразу [4].

Важливо: таблетку, що диспергується в ротовій порожнині, необов’язково запивати водою! Достатньо потримати її 30 секунд під язиком, аби вона повністю розчинилася і почала чинити знеболювальну дію. Це дуже зручно у всіх випадках життя: коли біль наздогнав уночі, у дорозі тощо.

Тож людині стає легше майже одразу. Звісно, це забезпечує миттєве підвищення лояльності.

Що стосується сили знеболювання, то «Кеторол Експрес» перевершує інші НПЗЗ і за цим показником. Доведено, що на третій день застосування знеболювальний ефект препарату розвивається на 33 % швидше, ніж у перший день. При цьому тривалість знеболювального ефекту зростає на 15 % [4].

Ще одна важлива перевага: препарат має достатній профіль безпеки. Короткий курс лікування кеторолаком – активним компонентом препарату, практично не супроводжується побічними ефектами – вони виникають не частіше, ніж на тлі прийому інших НПЗ3.

Додатковий плюс, який робить прийом «Кеторол Експрес» не лише доцільним для угамування болю, але й приємним, – препарат позбавлений гіркого присмаку. Натомість він має м’ятний смак що асоціюється зі свіжістю та здоров’ям зубів.

Якщо підсумувати, то «Кеторол Експрес» – перший та єдиний в Україні препарат кеторолаку 10 мг у формі таблеток, що диспергуються в ротовій порожнині. У складі відсутні сахароза і лимонна кислота, завдяки чому розширюються можливості для застосування препарату пацієнтами з обмеженнями у вживанні цукру.

«Кеторол Експрес» – потужна дія, експрес-результат [2; 3]!

1. Костина И. Н. Симптоматическая терапия болевых синдромов в стоматологии // Проблемы стоматологии, № 2, 2000.
2. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес. URL: http://www.drlz.com.ua/ibp/lz_www.nsf/id/FF0E8 47E8E8650CAC225857700384D08/$file/UA181050101_D117.mht.
3. Патентна публікація WO 2018/197932 Al. PHARMA-CEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY’S LABORATORIES LTD. URL: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2018197932.
4. Анисимова Е. Н., Анисимова Н. Ю., Рязанцев Н. А., Даян А. В., Орехова И. В. Купирование болевого синдрома препаратом Кеторол Экспресс после стоматологических вмешательств, сопровождающихся травмой тканей. Стоматология. 2020;99(2):50-5. 
5. https://doi.org/10.17116/stomat20209902150.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook