На Київщині жінка впродовж 5 років обкрадала фармацевтів і не тільки

На Київщині жінка впродовж 5 років обкрадала фармацевтів і не тільки

Раніше жінка вже притягувалася до кримінальної відповідальності за шахрайство і крадіжки, але не стала на шлях виправлення і продовжила заробляти на життя незаконним способом.

Представляючись працівником енергетичної компанії, вона вводила в оману працівників магазинів та аптек, і привласнювала їх особисті речі – ювелірні прикраси, гроші й мобільні телефони.

Жінка розповідала, що найближчим часом буде подана напруга 40 тисяч вольт, а тому необхідно усі прикраси або інші металеві предмети зняти та покласти в темний пакет, інакше вони почорніть. Потім жінка забирала пакет з речами та зникала у невідомому напрямку

Згідно з матеріалами слідства, жінка, яка раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення шахрайських дій та крадіжки, не стала на шлях виправлення і продовжила заробляти на життя незаконним способом.

«Працювала» жінка здебільшого на території Київської області, проте встановлені факти вчинення шахрайських дій і в інших містах України. Викрито та затримано її під час чергової афери в одному з магазинів міста Обухів.

Зараз вироком суду її визнано винною в інкримінованих злочинах та засуджено до 5 років позбавлення волі.

Раніше ми писали, що в Києві чоловік влаштував погром в аптеці.

Джерело: Главком


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook