Пандемія у світі

Майбутні пандемії будуть більш смертоносними для людей

Сара Гілберт, яка приймала участь у розробці вакцини від COVID-19 Oxford/AstraZeneca, заявила, що пандемія коронавірусу, що забрала життя понад 5 мільйонів людей у ​​всьому світі, далека від завершення.

Сара Гілберт, виступаючи на 44-й лекції Річарда Дімблбі, заявила, що необхідно більше коштів для забезпечення готовності до пандемії, щоб не втратити досягнутих успіхів. Вона також попередила, що майбутні пандемії можуть бути більш смертоносними, ніж зараз.

Крім того, вона звернула увагу на те, що вакцини , які зараз існують, можуть бути менш ефективними проти варіанта Омікрон.

Вона додала, що людям слід виявляти обережність.

«Це буде не востаннє, коли вірус загрожує нашому життю. Правду кажучи, наступна пандемія може бути ще гірша. Вона може бути більш заразною або більш смертельною», – попереджає Сара Гілберт.

Вона вважає, що потрібно готовитися до майбутньої пандемії заздалегідь. І для подолання нової хвилі потрібно достатнє фінансування галузі.

Вона також стурбована новим штамом COVID-19 Omicron.

«У новому варіанті є додаткові зміни, які можуть означати, що антитіла, індуковані вакцинами, можуть бути менш ефективними для запобігання зараженню. Поки ми не дізнаємося більше, ми повинні виявляти обережність і вживати заходів, щоб уповільнити поширення цього нового штаму».

Нагадуємо, ВООЗ підтвердила небезпеку штаму COVID-19 «Омікрон».

Джерело: BBC


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook