Лікарі пояснили, як ін’єкції ботоксу впливають на мозок людини

Ботокс – корисне відкриття у медицині. Він застосовується не тільки для загальновідомих процедур, а й для лікування важких форм головного болю, відновлення голосу і багатьох інших недугів.

Нещодавно вчені виявили, що ін’єкції ботоксу, зроблені жінкам в лінії утворення зморшок на лобі, допомогли усунути симптоми депресії.

Виявилось, що препарати на основі ослабленого ботулотоксину впливають на так зване мигдалеподібне тіло в мозку, де виникають і обробляються страхи.

Результати дослідження опубліковані в журналі Scientific Reports.

«Ми змогли побачити, що препарат на основі ослабленого ботулотоксину приборкує спогади у ядрі мигдалин, які викликають страх і депресію у людей», — каже психолог Тілманн Крюгер.

У співпраці з Університетом Каліфорнії в Сан-Дієго вчені виявили, що препарати на основі ослабленого ботулотоксину також можуть полегшити тривожні розлади при введенні ін’єкції в м’язи голови, м’язи верхніх і нижніх кінцівок і м’язи шиї.

Необхідні додаткові дослідження, щоб визначити механізм, за допомогою якого ін’єкція ботоксу знижує тривожність та симптоми депресії.

Джерело: MedicalXpress

Раніше ми писали, лікарі знайшли нове незвичне застосування ін’єкціям ботоксу.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook