Фертильність

Лікарі назвали шкідливі звички, які знижують жіночу фертильність

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, у всьому світі від безпліддя страждають 48 мільйонів пар та 186 мільйонів людей.

Вчені із американської клініки Клівленда (Cleveland Clinic) назвали звички, які шкодять фертильності:

  1. Надмірне вживання алкоголю. Ця звичка може зашкодити репродуктивному здоров’ю жінки. Надмірне вживання алкоголю впливає на чоловічу та жіночу фертильність.
  2. Куріння. Ця звичка негативно впливає як на чоловічу, так і на жіночу фертильність. Вона впливає на здатність жінки до зачаття і виношування дитини.
  3. Звичка багато їсти. Ожиріння і надмірна вага викликають різні ускладнення і проблеми зі здоров’ям. Крім того, ожиріння впливає на жіночу фертильність.
  4. Активне статеве життя. Жінкам, які ведуть активне сексуальне життя, бажано раз на рік здавати аналізи на захворювання, що передаються статевим шляхом. Існують інфекції, які можуть протікати безсимптомно. Якщо вчасно не лікувати захворювання, які передаються статевим шляхом, наслідки для здоров’я жінки можуть бути тяжкими.

Раніше ми писали, лікарі дали поради, що робити, коли болить голова.

Джерело: Times Now

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook