чорниця

Красива і здорова шкіра: вчені розповіли про користь чорниці

Чорниця містить багато вітамінів А, С і групи В, а також марганцю, кальцію та магнію. Темний колір цій ягоді надають антоціани. Це надзвичайно цінні речовини, здатні зв’язувати вільні радикали.

Вчені назвали корисні властивості чорниці для шкіри. Ось деякі з них:

  1. Чорниця допомагає покращити кровообіг. Ягода може допомогти покращити циркуляцію крові в організмі, а покращена циркуляція крові допомагає боротися з пошкодженнями, загоювати рани та відновлювати шкіру.
  2. Чорниця сприяє загоєнню ран. Вона містить вітаміни С і К, які допомагають загоювати рани. Чорниця також допомагає боротися з вільними радикалами в шкірі, що може допомогти зберегти шкіру здоровою.
  3. Чорниця допомагає захистити шкіру. Антиоксиданти і вітамін С, які входять до складу, роблять чорницю справжніми молодильними ягодами. Якщо куштувати її щодня, у шкірі накопичується колаген, розгладжуються неглибокі мімічні зморшки.
  4. Чорниця запобігає старінню шкіри. Вона допомагає боротися як з фізичними, так і з психічними наслідками старіння. У чорниці багато поліфенолів, відомих захисною дією. Поліфеноли можуть діяти як сонцезахисний крем, допомагаючи захистити клітини шкіри від пошкоджень УФ-променями.
  5. Чорниця запобігає появі акне. У ягодах багато клітковини, антиоксидантів та інших поживних речовин, які допомагають зменшити запалення, спричинені акне. Крім цього, у складі чорниці міститься велика кількість вітаміну А, який ще називають вітаміном каси.

Джерело: TimesNow

Раніше ми писали, споживання чорниці може знизити ризик серцево-судинних захворювань у жінок у період постменопаузи, які мають високий кров’яний тиск.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook