кеторол експрес

КЕТОРОЛ ЕКСПРЕС – сучасне рішення від зубного болю!

20 молочних та 32 постійні – така кількість гарантує, що хоча б раз на декілька років зуби нагадають про себе гострим болем, і, найімовірніше, це буде нічним сюрпризом, коли стоматологи солодко сплять у своїх домівках. Рятувати відвідувача, який тримається за щоку, часто доводиться провізору. Ми розуміємо, що зубний біль зазвичай нестерпний, і головна мета аптечної рекомендації – усунути його якомога швидше. Зробити це менш ніж за 10 хвилин можна за допомогою препарату «Кеторол Експрес» виробництва компанії Dr. Reddy`s Laboratories Ltd.

Недоліки, які можна усунути

Сильний зубний біль виснажує організм, заважає повноцінно працювати, позбавляє сну. А причина, з якої звернення щодо зубного болю часто відбуваються ввечері або вночі, полягає в тому, що він посилюється саме наприкінці дня. Хоча це не закон – зуби можуть нестерпно боліти і вдень.

У будь-якому разі ми розуміємо, що людина, яка звернулася по допомогу в аптеку, довго терпіла, і вже не може витримувати цю муку.

Оптимальний підхід до знеболення передбачає рекомендацію препарату, що проявляє максимально швидку і сильну знеболювальну дію, має помірний протизапальний ефект і добре переноситься.

Зазвичай з цією метою застосовують НПЗЗ. Проте досі асортимент засобів для зняття зубного болю був дещо обмежений. Основними лікарськими формами на ринку залишалися звичайні таблетки та порошки для приготування суспензії. Аби їх застосувати, клієнт аптеки був вимушений чекати, поки повернеться додому, щоб зайнятися приготуванням розчину, або шукати склянку води. А потім мучитися, поки не настане ефект від прийому НПЗЗ.

Швидко – означає швидко!

Нині в Україні представлено препарат «Кеторол Експрес», завдяки якому кардинально змінюються традиційні уявлення про якісне усунення зубного болю.

Діюча речовина – кеторолак є потужним аналгетичним засобом, який за силою аналгезуючого ефекту можна порівняти з морфіном, що значно перевищує інші НПЗЗ. При цьому кеторолак не впливає на опіатні рецептори, не пригнічує дихання, не викликає медикаментозної залежності, а також не чинить седативної або анксіолітичної дії.

Кеторолак у дозуванні 10 мг забезпечує швидкий та надійний знеболювальний ефект під час гострого зубного болю.

Що таке «швидко», коли ми говоримо про страшенний біль?

У випадку застосування препарату

«Кеторол Експрес» «швидке знеболення» – це менш ніж за 10 хвилин! [2,3] Такий ефект забезпечується завдяки інноваційній формі ортодисперсних таблеток, що розчиняються у роті майже одразу [4].

Важливо: таблетку, що диспергується у ротовій порожнині, необов’язково запивати водою! Достатньо потримати її 30 секунд під язиком, аби вона повністю розчинилася і почала чинити знеболювальну дію.

Тож, людині стане легше ще до того, як вона повернеться додому.

У результаті отримуємо таку логіку клієнта аптеки: «Провізор сказав, що засіб допоможе майже одразу – я тільки-но відійшов від аптеки, і вже почуваюся краще». Слова про підвищення лояльності у такому випадку зайві – це очевидно.

Якість знеболення

Проте короткі терміни початку знеболювального ефекту – не єдина вимога до НПЗП, що застосовуються для зняття зубного болю. Не менш важливою є сила та тривалість дії.

«Кеторол Експрес» перевершує інші НПЗЗ й за цими показниками.

Доведено, що на третій день застосування знеболювальний ефект препарату розвивається на 33 % швидше, ніж у перший день. При цьому тривалість знеболювального ефекту зростає на 15 %.

Короткий курс лікування кеторолаком – активним компонентом препарату, практично не супроводжується побічними ефектами – вони виникають не частіше, ніж на тлі прийому інших НПЗ3.

Отже, «Кеторол Експрес» – перший і єдиний в Україні препарат кеторолаку 10 мг у формі таблеток, що диспергуються у ротовій порожнині. У складі відсутні сахароза і лимонна кислота, завдяки чому розширюються можливості застосування цього препарату пацієнтами з обмеженнями у вживанні цукру. Таблетки мають приємний м’ятний смак, що також є перевагою для відві­дувача із зубним болем.

кеторол экспрес

Під час бесіди з відвідувачем аптеки можна так розповісти про переваги препарату:

«Кеторол Експрес» – сучасний НПЗЗ на основі діючої речовини кеторолак. Він починає діяти вже через кілька секунд, знеболювальний ефект у низці випадків відчувається через 10 хвилин [2,3] після прийому. Препарат можна не запивати водою – достатньо просто потримати під язиком. І на смак приємний і зовсім не гіркий».

Кеторол Експрес – потужна дія, експрес-результат! [1,2]

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Кеторол Експрес. URL: http://www.drlz.com.ua/ibp/lz_www.nsf/id/FF0E8 47E8E8650CAC225857700384D08/$file/UA181050101_D117.mht.
  2. Патентна публікація WO 2018/197932 Al. PHARMA-CEUTICAL COMPOSITIONS OF KETOROLAC. Applicant: DR. REDDY’S LABORATORIES LTD. URL: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf docId=WO2018197932.
  3. Е. Н. Анисимова, Н. Ю. Анисимова, Н. А. Рязанцев, А. В. Даян, И. В. Орехова. Купирование болевого синдрома препаратом Кеторол Экспресс после стоматологических вмешательств, сопровождающихся травмой тканей. Стоматология. 2020;99(2):50-54. https://doi.org/10.17116/stomat20209902150.

(Повний список літератури знаходиться у редакції).

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook