Люди з вищою освітою практично не мають проблем із серцем

Кардіологи з’ясували, що люди з вищою освітою практично не мають проблем із серцем

Люди без вищої освіти переважно схильні до ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Такого висновку дійшли вчені з Медичної школи Університету Піттсбурга.

Результати досліджень опубліковані в журналі Американської кардіологічної асоціації.

У дослідженні взяли участь 7771 особи. Кардіологи за допомогою загальноприйнятих показників, перевіряли здоров’я серця. Також вони провели опитування серед учасників та дізналися, яка у них освіта.

Дослідники виявили, що у людей, які закінчили вищий навчальний заклад, було здоровіше серце, ніж у людей, які здобули загальну середню освіту.

«Це дослідження показує нам закономірність у суспільстві, в якому ми зараз живемо», – сказала Ембер Джонсон, доцент медицини в Медичній школі Університету Піттсбурга.

Але дослідники також попереджають, що хоча вибір способу життя та вибір освіти має не останнє значення для здоров’я, не можна звинувачувати людей у ​​проблемах, що виникають через відсутність освіти. Тому що на здоров’я серця можуть впливати й інші чинники.

Раніше ми писали, що нове дослідження показує, що споживання їжі на самоті може призвести до загострення деяких хвороб. Крім того, це може викликати підвищення артеріального тиску.

Джерело: MedicalXpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook