Експерти розповіли, чи можна носити смартфон в кишені штанів

Раніше вже повідомлялося про шкідливе випромінювання, що походить від смартфонів. Однак багато людей переконані, що сучасні пристрої менш шкідливі, ніж їхні попередники. Але це не так.

Щоб максимально убезпечити себе, потрібно знати, у яких випадках шкода від смартфона максимальна.

Усі смартфони перед тим, як надходять у продаж, проходять перевірку на випромінювання питомого рівня поглинання радіочастотної енергії. Він повинен перевищувати 1,6 Вт. У цьому випадку смартфон запобігає тепловому пошкодженню, що створюється радіохвилями. Однак негативний вплив на людський організм гаджети однаково мають.

Експерти корпорації Apple рекомендують носити смартфон за 10 мм від тіла. Тобто не можна носити смартфони в кишенях штанів, адже вони знаходяться надто близько до тіла.

Ті, хто носить гаджет у штанах, частіше за інших відчувають болі в спині та в ногах. Справа в тому, що випромінювання від мобільного пристрою негативно впливає на сідничний нерв.

Крім того, носіння смартфона в кишені штанів негативно впливає на статеве здоров’я як чоловіків, так і жінок. Насамперед від випромінювання пристрою страждає репродуктивна система.

Експерти рекомендують носити пристрої в сумках, рюкзаках, барсетках. Головне, щоб смартфон мінімально контактував із тілом.

Джерело: Itechua


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook