Експерти поділилися секретом, що допоможе перестати хвилюватися

Експерти поділилися секретом, що допоможе перестати хвилюватися

Зима відрізняється від інших пір року сірими буднями, які наганяють тугу. Експерти рекомендують не опускати руки та бути у всеозброєнні.

Видання Healthline розповідає, як впоратися з нудьгою без зайвих зусиль.

Залишайтесь активними

Вправи можуть відвернути увагу від того, що викликає занепокоєння. Крім того, за даними Американської психологічної асоціації (APA), регулярні щоденні вправи підвищують концентрацію уваги та силу волі, що може допомогти за певних симптомів тривожності.

Тримайтеся подалі від алкоголю

Спочатку вживання алкоголю може зняти напругу. Однак дослідники з’ясували, що між виникненням тривоги та споживанням алкоголю є зв’язок. Згідно з результатами дослідження, зниження споживання спиртних напоїв може зменшити тривожність та депресію.

Обмежте споживання кофеїну

Дослідження американських вчених показали, що кофеїн може посилювати симптоми тривожного розладу. Він також може викликати панічні атаки. Однак відмова від кофеїну може зменшити симптоми тривожності.

Розслабляйтесь та навчіться медитації

Медитація допомагає очистити свідомість та навчитися керувати ним. Іншими словами, вона знімає стрес та тривогу. Дослідження Джона Хопкінса показують, що 30 хвилин щоденної медитації зменшить симптоми тривожності.

Нагадуємо, ранні дослідження показують, що медитація зміцнює імунну систему.

Джерело: Healthline


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook