Високі дози омега-3 можуть бути небезпечними

Дослідники спростували перебільшену користь жирних кислот в організмі людини

Добавки з жирною кислотою омега-3 протягом багатьох років були в центрі уваги. Вважається, що вони корисні для здоров’я серцево-судинної системи, мозку та психічного здоров’я. Однак роль омега-3 жирних кислот у профілактиці деяких захворювань перебільшена. До такого висновку прийшли вчені.

Згідно з нещодавно опублікованим звітом, немає доказів того, що добавки омега-3 корисні при серцевих захворюваннях, інсульті, діабеті, онкологічних захворюваннях

Канадські вчені виявили, що споживання омега-3 жирних кислот не знижує ризик несприятливих наслідків, пов’язаних із серцевими захворюваннями, таких як серцевий напад або інсульт, навіть у людей, у яких в анамнезі не було хвороби.

Крім того, згідно з новими даними, збільшення споживання омега-3 не запобігає та не лікує діабет. Також ці добавки не впливають на рівень цукру в крові.

Раніше експерти проводили дослідження, аби перевірити, як омега-3 жирні кислоти впливають на онкологічні захворювання, і перші результати виглядали багатообіцяючими. Однак наразі немає жодних доказів того, що ці добавки запобігають розвитку раку. Згідно з даними нового дослідження, прийом омега-3 жирних кислот в великих дозах не вплинув на зниження ризику раку.

Раніше ми писали, високі дози омега-3 можуть бути небезпечними.

Джерело: MedicalNewsToday


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook