Для виписування е-рецептів будуть використовуватися відомості ДРЛЗ

Кабінет Міністрів України затвердив зміни до власних актів, які забезпечують електронну інформаційну взаємодію між Державним реєстром лікарських засобів України (ДРЛЗ) та іншими державними електронними інформаційними ресурсами, зокрема електронною системою охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Про це повідомляє МОЗ України на офіційному сайті.

Таке рішення дозволить передавати відомості ДРЛЗ, який є єдиним достовірним джерелом відомостей про зареєстровані в Україні лікарські засоби, до інших державних електронних інформаційних ресурсів та використовувати ці відомості для надання електронних публічних послуг.

«Міністерство охорони здоров’я України в першу чергу налагоджує електронну взаємодію між ДРЛЗ та ЕСОЗ для того, щоб можна було використовувати відомості ДРЛЗ для виписування електронних рецептів через ЕСОЗ та відпуску лікарських засобів за електронними рецептами», – зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Доступ до даних ДРЛЗ буде надаватися через прикладний програмний інтерфейс (API) після укладення договору про інформаційну взаємодію між МОЗ та держателем (розпорядником) іншого державного електронного інформаційного ресурсу та необхідних технічних налаштувань.

При цьому суб’єкти владних повноважень матимуть можливість отримувати відомості Державного реєстру лікарських засобів України на безоплатній основі.

Нагадуємо, раніше у НСЗУ розповіли, як аптекам підготуватися до відпуску антибіотиків за е-рецептом.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook