Уряд включив фармпромисловість до пріоритетних галузей економіки

Кабінет Міністрів ухвалив рішення внести фармацевтичну промисловість за напрямами виробництва лікарських засобів та медичних виробів до пріоритетних галузей економіки.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«Включення фармпромисловості до переліку пріоритетних галузей економіки допоможе залучити державну інвестиційну підтримку виробництв та збільшити кількість робочих місць. Це дасть змогу уникнути колапсу в забезпеченні системи охорони здоров’я лікарськими засобами та медичними виробами, гарантуватиме їхнє безперебійне виробництво, а, отже, й постачання до кінцевого споживача. Населенню України буде забезпечено доступ до якісних ліків та медвиробів», – йдеться у повідомленні.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, «навантаження на фармацевтичну промисловість зараз є надзвичайно високим». Окрім власне виробництва ліків та медвиробів та забезпечення ними аптек і закладів охорони здоров’я, а отже, пацієнтів, фармгалузь наповнює економіку.

«Фармацевтична промисловість – це соціально відповідальна галузь економіки, тому її включення до переліку пріоритетних галузей є важливим кроком», – наголосив Ляшко.

Джерело: BIN

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook