Дослідження: залежність від смартфону збільшує ризик депресії у дітей

Нещодавні дослідження показали, що якщо дитина проводить занадто багато часу за смартфоном, то це може негативно вплинути на її психічне здоров’я у майбутньому.

Результати дослідження опубліковані в Journal of Behavioural Addictions.

Дослідження проводилося серед 10-11-річних дітей, які використовували інтернет щодня протягом більше трьох годин. Вчені провели тестування на емоційну стійкість та виявили, що діти, які використовували інтернет довше, були менш стійкими до емоційного стресу та мали більше симптомів депресії.

Згідно з дослідженням, діти, які проводять більше часу онлайн, мають менше можливостей для соціального взаємодії з однолітками та можуть мати менше друзів. Також вони можуть бути менш активними фізично, що може призвести до інших проблем зі здоров’ям.

Проте, дослідження також показали, що багато залежить від того, як саме використовують діти інтернет. Якщо дитина проводить час онлайн на корисних заняттях, таких як навчання, спілкування з друзями та родичами, то це може бути корисним для її розвитку та здоров’я.

Однак, науковці радять батькам бути обережними щодо того, який контент дивляться їхні діти в інтернеті та як вони використовують свій час онлайн. Важливо також забезпечити своїм дітям достатньо часу для фізичної активності та здорового способу життя.

Джерело: MedicalXpress


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook