зелений чай

Американські вчені довели користь зеленого чаю для здоров’я людини

Регулярне вживання зеленого чаю прискорює обмінні процеси, збільшує швидкість метаболізму, виводить шлаки і токсини з організму. До такого висновку прийшли американські вчені з Університету штату Огайо.

Результати дослідження опубліковані в журналі The Journal of Nutritional Biochemistry.

В дослідженні взяли участь понад 40 людей. Добова доза добавок з екстрактом зеленого чаю, які давали учасникам дослідження протягом місяця, дорівнювала п’яти чашкам зеленого чаю.

Виявилось, що екстракт зеленого чаю знизив рівень цукру в крові або глюкози, пришвидшив метаболізм, а також зменшив запалення в кишечнику у здорових людей.

«Є багато доказів того, що більше споживання зеленого чаю пов’язане з хорошим рівнем холестерину, глюкози та тригліцеридів, але жодне дослідження не пов’язувало його користь для кишечника з цими факторами », – сказав Річард Бруно, провідний автор дослідження.

Крім того, результати показали, що рівень глюкози в крові натще для всіх учасників був значно нижчим після прийому добавок з екстрактом зеленого чаю порівняно з рівнем після прийому плацебо.

Нагадуємо, раніше вчені довели користь популярного та улюбленого напою – чаю. На їхню думку, він допомагає у лікуванні ССЗ, у лікуванні когнітивних порушень і навіть у профілактиці раку.

Джерело: MedicalXpress

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook