черты характера

Знахідка для шпигуна

«Слово – не горобець… мовчання – золото… добре слово і кішці приємне» – усе це про них, про розмови. Пірнати з головою в цей процес щодня доводиться кожному з нас. Ось тільки з декого і тортурами слова не витягнеш, а інші, навпаки, здатні годинами теревенити на будь-які теми. То хто ж із нас справжній мовчун, а хто – та сама знахідка для шпигуна?

ОВЕНовен

Овен любить поговорити. Хоча сказати «любить» – нічого не сказати. Овен – чемпіон серед балакунів, теревенить без упину у справі і просто так. На роботі він здатен розмовляти з колегами і тріскотіти по телефону одночасно. Тож не дивно, що за тривалістю телефонних балачок йому немає рівних, хіба що Близнюки недалеко втекли. До того ж Овен має купу знайомих і вони щоразу потрапляють на очі – дорогою на роботу і додому, на прогулянці, в магазині і просто біля власної оселі! То чому б не поговорити з хорошою людиною про нову машину сусіда або раптову відпустку подруги? Без жодного злого наміру, лише з любові до спілкування! Звідси висновок: якщо маєте друга Овна, не будьте занадто відвертими, щоб ваші та чужі таємниці не стали надбанням сторонніх. А також шахраїв, квартирних злодіїв та інших нечистих на руку осіб. Утім, засуджувати Овна за зайву балакучість не варто – на тлі його незлічимих чеснот цю маленьку слабкість легко пробачити і прийняти!

ТЕЛЕЦЬтелец

Тельці знають, що мовчання – золото, і в будь-яких ситуаціях воліють мовчати. Навіть тоді, коли бажано висловитися. Вони стійко зберігають секрети сімейних кулінарних рецептів, історію знайомства зі своєю другою половинкою і ніколи не розповідають про реальний стан справ у сім’ї. У них завжди все добре, хіба що рідна держава іноді дає привід перекинутися незлим тихим словом із друзями. З Тельцем можна без остраху ділитися таємницями – вони навіки залишаться за сімома печатками. Заради справедливості варто зазначити, що звичка тримати язика за зубами часом заважає цьому знаку підніматися службовими сходами – на мовчазних і невибагливих керівництво майже не звертає уваги. Однак це цілком влаштовує Тельця – з малопомітних і запитують небагато. Тож стресу в житті меншає, а здорові нерви – то чимала цінність!

БЛИЗНЮКИблизнецы

У рейтингу балакунів Близнюки впевнено посідають друге місце. Бо невимушена розмова – їхня улюблена справа. Близнюкам байдуже, з ким і про що говорити, важливий сам процес. Вони обожнюють дружні посиденьки і зазвичай стають душею будь-якої компанії. А на роботі у народжених під цим знаком особлива місія. Вони – віртуози перемовин. У вмінні заговорювати зуби опонентам Близнюки – поза конкуренцією, тож навіть озброєні неспростовними аргументами супротивники відступають, зупинені тайфуноподібним потоком близнюкових слів. Певно, балакучість можна було б вважати безсумнівною чеснотою Близнюків, якби не зворотний бік медалі. Справа в тому, що третій знак – майстер перевертати факти догори дригом, і історія, якою ви поділилися з дволиким базікою, з його вуст може прозвучати з точністю до навпаки. Отже, у разі виникнення підозрілих чуток не варто сherchez la femme – шукайте Близнюків, не помилитеся!

РАКрак

Рак помірно говіркий. Якщо оточуючі забажають, він завжди готовий висловитися, але зайвого говорити не буде. Для балаканини ні про що в нього є інша аудиторія – близькі родичі та друзі. Правду кажучи, сім’ї часом дістається – Рак обожнює моралізувати. Хоча виховує рідню виключно з почуття обов’язку – як дуже сімейна, міцно прив’язана до своїх домашніх людина, він непокоїться, що без його лекцій вони втнуть якусь дурницю. А друзі іноді перетворюються на подушку, в яку Рак виплакує приховані від сім’ї сльози – цей зазвичай стриманий знак іноді теж хоче комусь поскаржитися на життя. На непривітну сусідку, шкільні проблеми дітей і маленьку зарплату. Втім, честь на власні вуха почути, як Рак лає злодійку-долю, потрібно заслужити – будь-кого цей знак другом не вважатиме!

ЛЕВлев

Левові впевнено можна довірити будь-яку таємницю – він зберігатиме її не гірше за надійний сейф. Не тому, що воліє мовчати, просто говорити про інших Левові не цікаво. Проте, коли справа стосується себе, коханого, цей знак може не замовкати годинами – розповість усім і кожному, який він розумний, талановитий, працелюбний – тобто поговорити є про що. До того ж Леви обожнюють філософські бесіди. На щастя, тематика майже безмежна, один лише пошук сенсу життя чого вартий! Народжені під цим знаком люблять «грати першу скрипку» в хороших компаніях, знають безліч анекдотів та із задоволенням діляться з друзями правдивими історіями з життя. Залежно від ситуації ці оповідки нагадують то голлівудський бойовик, то турецьку мелодраму – слухайте і захоплюйтеся. І тільки спробуйте занудьгувати – цар звірів може неабияк розгніватися!

ДІВАдева

Який би фах не опанувала Діва, в глибині душі вона завжди залишається вчителем. Кому як не їй наставляти недолуге людство на шлях істини! Саме тому зовсім немовчазну Діву не варто вважати балакучою. Адже вона невгамовно тріскотить не з власної волі. Уявляєте, що трапиться з її рідними та близькими, якщо завбачлива Діва вирішить мовчати: хтось забуде парасольку і змокне, хтось отруїться несвіжою їжею, хтось піде з дому без шапки та застудиться… А колеги? Їм завжди бракує часу, але хіба ж вони вміють правильно його розподіляти? Може, тренінг корисний порадити… І поділитися з Ганною Петрівною рецептом пирога, адже її випічці завжди чогось бракує… Час від часу, з головою занурившись у працю, Діва замовкає, але в її свідомості продовжує пульсувати бентежна думка: «А чи всім і все я сказала?»

ТЕРЕЗИвесы

Терези – один з найбільш товариських і, відповідно, балакучих представників зодіаку. Вони чудові співрозмовники, не лише приємні, але й чесні та щирі. З одного боку, це добре – макаронні вироби Терези на ваші вуха не навішають. З другого боку, цей знак вкрай залежний від власного настрою. Терези у доброму гуморі – «просто душка» з чарівною посмішкою, щедра на епітети та компліменти. Проте з невдоволеними Терезами може спілкуватися хіба що мазохіст – у такі миті в’їдливість цього знаку не знає меж. Цікаво, що навіть у такому разі Терези зберігають притаманну їм щирість. Просто недоліки співрозмовників, про які доброзичливо налаштовані Терези воліють мовчати, у хвилини роздратування стають предметом їхніх зневажливих жартів. Заради правди варто зазначити, що настільки ж нещадно сьомий знак критикує й себе – народжений перфекціоністом інакше не вміє! Але Терезам цю особливість зазвичай пробачають – коли не гніваються, вони такі милі!

СКОРПІОНскорпион

Спілкуючись зі Скорпіоном, більшість співрозмовників відчуває певну небезпеку, адже цей знак занадто відвертий. І, на відміну від Терезів, які схильні до об’єктивності лише за поганого настрою, Скорпіон об’єктивний завжди. І так само безжальний. Тож він воліє залишатися мовчазним аж допоки його не спровокують. Що ж, ви самі напросилися: у власній оцінці будь-яких подій Скорпіон чесний і вбивчо логічний. Ви просто мали намір потеревенити з ним про погоду? Не вийде – Скорпіон готовий проаналізувати поточну ситуацію і оцінити її не гірше за фахового синоптика! До речі, якщо ви, поцікавившись думкою Скорпіона про свої вчинки або якості, отримали схвальну відповідь, можете бути впевнені – ви справді молодець! На жаль, і неприємні речі, які можна почути від Скорпіона, здебільшого теж є правдою… Вам не потрібні такі подробиці? Тоді не заважайте Скорпіону мовчати.

СТРІЛЕЦЬстрелец

Стрілець наділений красномовністю від народження, тож не дивно, що представники цього знаку люблять поговорити. І справді, Стрілець спроможний теревенити годинами, що робить його душею будь-якої компанії, проте в повсякденному житті – на роботі та в побуті – балакучість Стрільця часто втомлює оточуючих. Крім того, в неї є не надто приємний зворотний бік: під час розмови цей знак не завжди замислюється над тим, що каже, отже, здатний бовкнути зайвого або образити співрозмовника необережним словом. Тому Стрільців часто вважають невихованими, але це неправда! Вони щиро люблять усе людство і завжди готові заряджати інших своїми палкими, яскравими емоціями. А ось дипломатія цьому знаку не притаманна. Від слова «зовсім». Стрілець не розуміє, як можна ображатися у відповідь на його жарт, навіть якщо цей жарт пекельніший за вогонь. Але це лише жарт!

КОЗЕРІГкозерог

На відміну від Стрільця, Козеріг – справжній дипломат. Навіть його зовнішній вигляд свідчить про витримку та спокій. Ці якості не дозволяють Козерогові розпускати язика, хоча, як і будь-яка жива людина, цей знак не проти попліткувати. Гадаєте, він цього не робить? Звичайно робить, але роль співрозмовника під час обговорення неперевірених чуток Козеріг може довірити лише дуже близькому другу, в якому впевнений з дитинства. Навіть члени сім’ї далеко не завжди посідають місце обраних. З усіма іншими десятий представник зодіаку по-діловому стриманий. З виразу його обличчя вкрай складно зрозуміти, в якому саме настрої він перебуває. Тож не робіть спроб спокусити його на балачки. Замість того, щоб базікати, Козеріг воліє слухати. І робити висновки.

ВОДОЛІЙводолей

По-перше, Водолій – гармонійна особистість. По-друге, якщо йдеться про розмови, він воліє і тут зберігати гармонію. Тож може поговорити на будь-яку тему, а може й інших послухати. Це одна з найкращих його якостей – Водолій справді слухає співрозмовників з цікавістю. Ставить влучні запитання, і якщо додає до бесіди свої «п’ять копійок», то зазвичай доречні. Але всяк чоловік не без гріха! Водолій дуже допитливий, і коли дізнається щось нове, його бажання поділитися з іншими буває занадто нав’язливим. «Ні, ви тільки послухайте…» – чіпляється Водолій до всіх і кожного і йому невтямки, що нібито свіжий анекдот давно відростив довгу бороду. Проте якщо співбесідник вирішить підіграти Водолію і підтримає розмову, сприятлива атмосфера відновиться, Водолій знову стане найкращим у світі слухачем, а бесіда потече невимушено і легко, наче рідна стихія Водолія – вода.

РИБИрыбы

Народна мудрість «мовчазний як риба» народилася не на пустому місці – Риби небалакучі. Побазікати цей знак любить хіба що сам із собою, та й то подумки. В такій компанії Рибам абсолютно не нудно – співрозмовник усе розуміє, не сперечається, остерігається критики і не шкодує схвальних слів. Та й поготів, поговорити з розумною людиною завжди приємно! Щодо сторонніх, то вони змушені вдовольнятися скупими поодинокими фразами – Риби не люблять демонструвати чужим оголену душу, оскільки дуже вразливі. Іноді до вузького кола обраних, яким відчиняють двері до риб’ячого внутрішнього світу, може потрапити кохана людина, та й то після довгих років спільного життя. Отже, Риби точно не є знахідкою для шпигуна – більшу частину життя вони проводять мовчки. Як риби!


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook