сон

Здоровий сон допомагає знизити кров’яний тиск без медикаментів

За даними ВООЗ, від гіпертонії сьогодні страждає понад 1 млрд людей у ​​світі. Підвищений артеріальний тиск без належного лікування може призвести до інфаркту, інсульту, ниркової чи серцевої недостатності, погіршення зору та інших ускладнень. Причиною високого тиску може бути не лише генетика, але й стиль життя.

Про це повідомляє Express.co.

Хоча не завжди зрозуміло, що викликає у людини високий кров’яний тиск , існує декілька факторів, які можуть збільшити ризик. До них відносяться надмірна вага, споживання великої кількості солі та недосипання.

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань – агентства громадської охорони здоров’я США – менше семи годин сну на добу може підвищити ризик розвитку гіпертонії.

«Дорослі, які сплять менше семи годин щоночі, частіше скажуть, що у них були проблеми зі здоров’ям, зокрема серцевий напад, астма та депресія», – йдеться в повідомленні Центру з контролю та профілактики захворювань США.

В повідомленні експерти дають пояснення: «Під час здорового сну кров’яний тиск знижується.

Експерти зазначають: проблеми зі сном означають, що артеріальний тиск людини залишається високим протягом більш тривалого періоду часу.

Дефіцит сну також може підвищити ризик розвитку діабету 2 типу та ожиріння.

Нагадуємо, вчені з’ясували, що більш високі дози мелатоніну можуть покращити сон у людей похилого віку.

Джерело: Express.co

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook