З 10 травня у львівській приватній клініці лікарі будуть безплатно консультувати переселенців

У Львові 10 травня відкриють безплатне відділення сімейної медицини на базі приватної клініки «Медична Зірка», що працює на вулиці Замарстинівській, 112. Тут надаватимуть безоплатну допомогу вимушено переміщеним українцям.

Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

Допомогу переселенцям будуть надавати 7 лікарів, з якими можна також підписати декларацію.

«Головна мета відкриття першого представництва у Львові — надання безоплатної медичної допомоги тимчасово переміщеним особам і жителям міста, а також забезпечення роботою лікарів-переселенців. З нашими лікарями можна швидко підписати декларацію та продовжувати отримувати якісні медичні послуги. Наприклад, безоплатні консультації, аналізи, електрокардіографію тощо. У львівському відділенні працюватимуть 7 лікарів, які зможуть надавати безоплатну допомогу понад 16000 людей.

Можна отримати консультації сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та лікарів УЗД. Ми підтримуємо тих, хто зараз вимушено покинув свої домівки, безоплатно надаючи допомогу. Ми щиро вітаємо у проєкті лікарів із різних куточків України та створюємо робочі місця. Важливо, що всі лікарі нашої мережі надають також безоплатні консультації телефоном. Національна служба здоров’я України виділяє кошти на забезпечення сімейною медициною кожного українця. Пацієнти можуть звертатись до свого лікаря за потреби: огляд, скерування, лікування. І все це – без прив’язки до місця реєстрації, без черг та безоплатно», – зазначають у Медичній Зірці.

Нагадуємо, клініки мережі «Медична Зірка», що перебувають у зоні активних бойових дій, весь час надавали медичну допомогу онлайн та офлайн. У Чернігові та Харкові наразі повністю відновлена робота відділень.

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook