Які щеплення потрібно зробити українським біженцям, які переїхали до США?

Щоб потрапити до США, українським біженцям потрібно надати докази вакцинації від кількох небезпечних хвороб.

Про це повідомляє видання Washington Examiner.

Крім того, Лорі Треммел Фріман, головний виконавчий директор Національної асоціації окружних і міських чиновників охорони здоров’я США, заявила, що для в’їзду на територію держави українцям знадобиться пройти біометричний контроль.

Американських чиновників цікавить наявність вакцинації від:

  • кору,
  • поліомієліту,
  • коронавірусу.

Українським біженцям доведеться надати докази вакцинації хоча б однією дозою препаратів проти кожного із цих захворювань. У разі відсутності довідок про вакцинацію, охочим отримати легальний статус біженця в США доведеться щепитися на їхній території. Крім того, всі українці віком від двох років мають пройти обстеження на туберкульоз.

«Причина агресивного підходу щодо вакцин проти кору та поліомієліту, а також туберкульозу зокрема полягає в тому, що Україна відома як територія, де в минулому були серйозні спалахи кору, і ми хочемо бути обережними», — сказала Фріман. — З погляду безпеки здоров’я в нашій країні було важливо встановити право приїжджати сюди на основі цієї атестації».

Раніше ми писали, що мільйони українських біженців виїхали до Європи від початку війни. Багатьом з них потрібна допомога психолога. Чому не всі зможуть до нього потрапити на прийом?

Джерело: НВ


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook