Які продукти потрібно їсти під час місячних для полегшення симптомів – роз’яснення лікаря

Багато жінок відчувають під час місячних головний біль, слабкість, перепади настрою. Виявляється, симптоми ПМС можна полегшити, якщо змінити свій раціон у ці дні.

Часто для полегшення симптомів ПМС жінки приймають знеболювальні препарати або п’ють трав’яний чай. Але є деякі продукти, які лікарі рекомендують вживати під час місячних для полегшення болю.

Акушер-гінеколог та експерт із здоров’я жінок у Центрі здоров’я Провіденс Сент-Джон у Санта-Моніці Шеріл Росс поділилася деякими порадами.

«Є такі продукти, які посилюють симптоми ПМС. Це деякі молочні продукти, включаючи сир, йогурт, молоко та масло, продукти з високим вмістом натрію, червоне м’ясо та інші жирні білки, напої з кофеїном і оброблені продукти», — сказала Шеріл Росс.

Вона рекомендує у ці дні їсти продукти, які зменшать здуття живота та затримку води в організмі

«Їжте продукти, які є природними діуретиками, щоб зменшити здуття живота, затримку води та набряки. Їжте такі продукти: селера, огірки, кавун, помідори, спаржа, лимонний сік, часник, диня та листя салату», — порадила вона.

У дослідженні, яке провели нещодавно вчені, було показано, що для полегшення симптомів ПМС потрібно виключити з раціону солодку їжу та напої, що містять кофеїн.

Зазначається, що кофеїн звужує кровоносні судини і цим може підсилити дискомфорт від спазмів.

«Тому від кави у ці дні краще відмовитися», – додала лікар.

Джерело: MedicalNewsToday

Раніше ми писали, як вакцина від Covid-19 впливає на місячні.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook