Як тренувати пам’ять людини – вчені дали поради

Дослідження, у якому взяло участь понад 200 000 людей, показало, що ті, хто веде здоровий спосіб життя, мають менший ризик розвитку деменції. Але не тільки здоровий спосіб життя може допомогти людини зберегти когнітивні функції. Вчені дали декілька порад, як тренувати пам’ять вдома.

Результати дослідження опубліковані в журналі Pubmed.

Вправи для розвитку пам’яті вдома

Вчені виявили, що фізичні вправи збільшують приплив крові до мозку, знижують ризик інсульту та діабету (три фактори ризику розвитку проблем з пам’яттю). Згідно з результатами дослідження, регулярні фізичні вправи вдома знижують ризик розвитку деменції на 21%.

Замість того, щоб кожного разу включати калькулятор для підрахунку невеликих сум, вчені рекомендують самостійно робити такі підрахунки. Це тренує мозок і змушує його краще працювати.

Також вчені рекомендують вивчити ще одну мову. Нещодавнє дослідження показало, що люди, які володіють двома мовами, можуть уникнути деменції розвивають деменцію в зрілому віці.

Інше дослідження показало, що органи чуття можуть допомогти нам краще запам’ятовувати речі. Що ви можете зробити? Наприклад, коли готуєте яблучний пиріг звертайте увагу на запахи та колір інгредієнтів. Вдихніть аромат яблук, кориці, заплющить очі йуявіть, як виглядатиме пиріг, коли ви його дістанете з духовки. Коли ви використовуєте всі органи чуття, покращується ваша пам’ять.

Джерело: Yahoo!News


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook