Як стати щасливим

Як стати щасливим – експерти назвали звички, які змінять життя на краще

Експерти визначили список повсякденних дій та звичок, які точно підвищують рівень щастя людини. Про це пише видання Yahoo!.

Щоб отримувати задоволення від життя, вони рекомендують робити наступне:

  1. Записуйте, за що ви вдячні. Вдячність зменшує стрес, підвищує активність та енергію. І навіть просте «дякую» може змінити весь день, допомогти завести нові стосунки та зміцнити старі.
  2. Займіться улюбленою справою. Люди, які відвідують музеї, виставки, історичні місця, займаються спортом, грають на музичних інструментах або займаються іншою улюбленою справою більше задоволені своїм життям порівняно з тими, хто нічого не робить.
  3. Допомагайте іншим. Допомога іншим пов’язана з нижчим рівнем депресії, покращенням самопочуття та вищим почуттям задоволеності життям.
  4. Займіться медитацією. Медитація знижує рівень гормону стресу (кортизолу), тим самим запобігаючи пригніченому настрою.
  5. Дотримуйтеся режиму сну. Люди часто забувають про важливість сну, не висипаються, що призводить до роздратування та виникнення відчуття тривоги. Повноцінний сон має тривати 7-8 годин. Під час сну у людини відновлюється імунітет, здійснюється синтез гормонів та виводяться токсини з організму.

Нагадуємо, стало відомо, як обійми впливають на нас та скільки раз на день потрібно обіймати близьких людей.

Джерело: Yahoo!Life

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook