волосся

Як покращити стан волосся – поради від дерматологів

Існує безліч причин випадіння волосся, починаючи від спадковості та неправильної дієти і закінчуючи проблемами зі здоров’ям. Ось чому важливо звертатися до дерматолога або трихолога, якщо волосся випадає систематично або у великих кількостях.

При цьому експерти знають, як прості зміни способу життя можуть покращити стан волосся.

Корисними порадами на кожен день із виданням Web MD поділилися лікарі.

Порада 1: Візьміть стрес під контроль

“Коли випадає волосся я рекомендую пацієнтам звести до мінімуму стрес. Займайтеся спортом, висипайтеся, подбайте про себе за допомогою йоги або медитації”, – каже дерматолог та доктор медичних наук Брук Джеффі. Лікар пояснив, що стрес може посилювати запалення у фолікулах, що призводить до випадіння волосся. Зменшення стресу допоможе волоссю відновити природний цикл зростання.

Порада 2: Зробіть масаж голови звичкою

“Я рекомендую 5-хвилинний масаж голови щодня як простий метод, який не тільки збільшує приплив крові до волосяних фолікулів, а й дає людям кілька хвилин для зняття стресу”, – каже Джеффі.

Порада 3. Змініть своє харчування

“Підтримка здорової шкіри та здорового волосся пов’язана зі здоровою, збалансованою дієтою та гарною гідратацією – достатнім споживанням води”, – говорить Рікардо Кастрелон – доктор медичних наук і пластичний хурург, який займається пересадкою волосся. Так, лікар радить додати до раціону білки, фрукти та овочі, горіхи, знизити вживання цукру та оброблених харчових продуктів.

Порада 4: Приймайте біодобавки, коли це необхідно

Американська академія дерматології повідомляє, що випадіння волосся може бути пов’язане з нестачею певних поживних речовин. Серед них – біотин, білок, залізо, цинк, омега-3 жирні кислоти. Але перш ніж приймати біодобавки, слід проконсультуватися з лікарем та перевірити дефіцит вітамінів та мікроелементів.

Джерело: Апостроф


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook