Як на організм впливає вода з лимоном: названі корисні властивості

Вода з лимоном чудово втамовує спрагу, насичує організм необхідними вітамінами, мінералами і мікроелементами. Також вона допомагає відновити кислотно-лужний баланс в організмі, а це необхідно, щоб запобігти деяким хворобам і позбавитися від зайвої ваги.

Як вода з лимоном впливає на організм?

Вода з лимоном – це чудовий засіб для профілактики захворювання серцево-судинної системи, катаракти, подагри, ревматизму тощо. Крім того, лимонна вода сприяє очищенню печінки та нирок, а також виведенню шлаків з організму.

Також вода з лимоном:

  • покращує роботу травної системи – лимонний сік містить кислоту, яка допомагає поліпшити травлення, стимулюючи вироблення шлункового соку та жовчі. Вода з лимоном може бути особливо корисною, якщо ви вживаєте їжу, що містить багато жирів або білків;
  • знижує тиск;
  • освіжає дихання;
  • допомагає зберегти гідратацію – напій містить електроліти, наприклад калій, який допомагає зберегти гідратацію організму та підтримувати правильний рівень pH в крові;
  • покращує настрій – лимон містить лімонен, який може допомогти знизити стрес та підвищити настрій.

Вода з лимоном містить багато корисних речовин – калій, магній, кальцій, залізо, вітаміни С, А і всю підгрупу вітамінів В.

Нутриціолог Яна Дуднік пояснює, що відбувається в організмі після склянки води з лимонним соком.

“Лимон містить велику кількість лимонної кислоти, але вже в ротовій порожнині лимонний сік, змішуючись із ферментами слини, починає розщеплюватися”, – каже Дуднік.

Розщеплення триває у шлунку під дією шлункового соку, а потім, коли він надходить у кишківник, розщеплення триває під дією травних ферментів підшлункової залози.

“Саме тому лимонний сік дуже добре підлужує, як і будь-які інші фруктові, ягідні соки. Найголовніше, щоб цей сік був саме свіжим”, – радить нутриціолог.

Яна Дуднік додає, що пити лимонну воду вранці – необхідність сучасної людини, адже навіть стрес та поганий настрій сприяють закисленню організму.

Джерело: Факти Здоров’я


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook