блогер

Я – блогер!

Зовсім нещодавно, років із десять тому, у будь-якому суспільстві існувала ніби окрема каста – публічні люди. Політики, актори, представники шоу-бізнесу, телеведучі. Ми всі знали їх в обличчя та іноді трішки заздрили – вони ж зірки! Але одного разу все змінилося – тепер, за бажанням, публічною особою може бути кожен. Це не дуже складно – варто лише створити власний успішний блог. Зірки інтернету мають численні армії прихильників і часто заробляють непогані гроші. Тож чи є у вас шанс на вдале блогерство? Запитайте в зірок!

ОВЕНовен

Овен – особистість із сильною волею і незламним характером. Якщо додати притаманну Овнові спрямованість на досягнення мети – вимальовується непогана перспектива досягти успіху. Справді, коли цей знак розпочне рух уперед, жодна перешкода його не зупинить. Але… У кожного з нас є своє «але». Чималу загрозу для Овна становить… він сам. Упертий, як той баран на вузенькому містку, який вважав за краще впасти в річку, ніж поступитися дорогою. Тож, спілкуючись у мережі, Овен до останнього наполягатиме на беззаперечності власної точки зору, а такий варіант комунікації подобається не всім. Тому зіркова порада Овну – прислухайтеся до інших! До того ж розмаїття думок і коментарів додає блогу жвавості, а це – нові і нові підписники!

ТЕЛЕЦЬтелец

Телець надзвичайно допитливий, і саме ця риса – його головний помічник у веденні блогу. Цей знак ревно ставиться до своїх обов’язків, володіє неабиякою волею, почуттям справедливості, і… (самі знаєте!) консервативними поглядами. Тож якщо Телець створить блог, він матиме вдумливий і сталий дизайн, без будь-яких надлишків креативу. Тему блогу цей знак обирає за фахом, оскільки воліє бути експертом саме в тій царині, на якій знається. Телець намагається уникати суперечок у коментарях, особливо тих, що виходять за межі пристойності. Дисгармонія для нього убивча. У гострих ситуаціях цей знак керується інтуїцією та внутрішніми переконаннями. Завдяки своїй обережності він набирає підписників поступово, але прихильники зазвичай залишаються з таким блогером надовго. Отже, Телець має чималі шанси на успіх у блого­сфері, якщо матиме терпіння!

БЛИЗНЮКИ
близнецы

Найбільш мінливий знак зодіаку. Тож визначитися з темою блогу для нього вкрай важко. Здебільшого Близнюки обирають lifestyle – коли встав, що поїв, куди пішов… Дівчата люблять демонструвати щойно куплений одяг – «йой, яка ж я сьогодні модна та гарна!». Близнюки легко пристосовуються до нестабільного віртуального середовища, «нюхом» відчувають сучасні тренди, люблять інтелектуальні суперечки та мережеві веселощі, здатні бути дволикими. Але, на жаль, цей знак егоцентричний та запальний – може посваритися з власними читачами без жодної причини. Тож поради зрозумілі: витримка, здоровий глузд, дотепний гумор – і ви популярні!

РАКрак гороскоп

Рак ніби народився блогером. Висловлюватися вголос йому важко, проте в мережі цей знак почувається ніби риба у воді. Тут він знаходить емоційний комфорт і можливість самовираження. Рак із задоволенням ділиться власними знаннями та досвідом, але зовсім не вміє на тому заробляти. Тобто для нього краще, якщо він працюватиме з партнером. Той турбуватиметься про правильний напрям та фінансові здобутки, а сам автор вкладатиме у блог чутливу душу та копітку працю. Найкращі теми – кулінарія, здорове харчування, спорт, поради щодо моди та інтер’єру. Якщо не бажаєте перетворити своє дітище на смітник, тримайтеся подалі від політики та релігії!

ЛЕВлев гороскоп

Модний блогер від народження. Або бізнес-порадник, навіть якщо не має бізнесу. Лев надзвичайно прискіпливий до зовнішнього боку власної праці, тож завжди ретельно вивчає застосунки, що можуть покращити вигляд фото або відео. Запальний та пристрасний, Лев у будь-якій справі намагається грати партію першої скрипки. Лише подумки створивши власний блог, Лев уже вважає себе зіркою і центром блогосфери. А у зірки має бути безліч фанів, чи не так? Отже, для стрімкого збільшення кількості підписників підійдуть будь-які методи! До речі, зірки не радять Левові штучно створювати собі фан-клуб – притаманні цьому знаку харизма та відвертість із часом нагородять його справжніми прихильниками. Зрозуміло?

ДІВА
дева гороскоп

Якщо не Діва, то хто? Представники цього знаку знають усе: як відіпрати застарілу пляму, позбутися головного болю, схуднути або набрати вагу, виростити полуницю на підвіконні. Тому Діві просто необхідно створити блог. Хоча б маленький, для своїх, щоб у реальному житті не докучати колегам та знайомим порадами. Не хочете бути зіркою інтернету – ваше право. Але хоча б навчити недолугих родичів правильно мити вікна Діва просто зобов’язана. Згодні? Тож дійте, може, нова справа стане вам до смаку!

ТЕРЕЗИ
весы гороскоп

Люди, народжені під знаком Терезів, ніколи не ухвалюють швидких рішень. Вони все добре обмірковують, чекають відповідного моменту і лише коли він настає – діють. Терези можуть бути чудовим блогером, якщо забажають ним бути. Проте розпочати таку діяльність їм заважатиме власна нерішучість щодо вибору теми. Зірки радять цьому знаку шукати свій блогерський шлях у чомусь, що пов’язане з красою. Дизайн, мистецтво, зачіски, модний одяг, квіти, а також будь-яка творчість – поле для діяльності майже безмежне. Успіх гарантований – Терези не лише відповідальні та працелюбні, а й дуже креативні. Спробуйте – результат вас потішить!

СКОРПІОН
скорпион гороскоп

Ви Скорпіон? Вітаємо, ви потенційно видатний блогер! Скорпіону притаманна тонка інтуїція й аналітичний склад розуму, тож йому краще писати на наукові й технічні теми, а також про медицину і бізнес. Туристичний блог теж доречний – недоліки та переваги візиту до тієї чи іншої країни краще за Скорпіона мало хто прорахує. Якщо він із натхненням поставиться до роботи, блог буде настільки ж яскравим та пристрасним, як і сам представник восьмого знаку зодіаку. Сильний, енергійний, але безапеляційний блогер-Скорпіон швидко знайде в мережі як прихильників, так і опонентів. До того ж у рівних кількостях. Але це не заважатиме його авторитету. А от супротивникам Скорпіона, навіть віртуальним, зірки не заздрять…

СТРІЛЕЦЬстрелец гороскоп

Ще один потенційно талановитий блогер – це Стрілець. Він із презирством ставиться до всіляких обмежень, незалежний і часто стає улюбленцем мережі. Стрілець обожнює подорожі, тому саме цю тему йому варто обирати для блогу. А яка ж подорож без фото та відео? Більшість Стрільців – майстри майже професійної зйомки, отже, саме красива картинка вабитиме підписників до блогу, який створить цей знак. До того ж Стрілець – поціновувач легкого та приємного спілкування. Він швидко знаходить спільну мову з прихильниками, а притаманна йому природна ввічливість і терпимість обеззброюють майже всіх опонентів. Тому, шановні Стрільці, блог – це ваше. Поза будь-якими сумнівами.

КОЗЕРІГ
козерог гороскоп

У Козерога є чимало якостей, необхідних хорошому блогеру. Він працелюбний та пунктуальний, отже, якщо візьметься до роботи – виконуватиме її ретельно. Він допитливий, готовий до навчання і якщо дізнається щось цікаве, із задоволенням поділиться знаннями зі своєю аудиторією. Він грамотний, вдумливо та прискіпливо ставиться до власних публікацій. Але цього замало! Козеріг не вважає за потрібне відверто виказувати свої емоції, тому його тексти часом нагадують наукові огляди. А вони, на жаль, бувають доволі нудними. Тож якщо додати трішки гумору або навіть суперечок, із Козерога може вийти щось путнє у блогосфері. На будь-яку тему, до речі!

ВОДОЛІЙ
водолей гороскоп

Під цим знаком народжуються найкращі, топові блогери. Тож, може, це саме ви? Водолії, володіючи гострим розумом, можуть генерувати безліч оригінальних ідей, тому тематика їхніх блогів може бути різноманітною. Головне – відрізнятися від інших. Як і Лев, Водолій бажає, щоб усі його любили, хоча б віртуально. Він сам теж готовий бути для всіх найкращим другом, уникає конфліктів, надаючи перевагу дипломатії. Тому блог Водолія – зазвичай приємна компанія, у якій усі почуваються комфортно. Але щоб бути в топі, цього не достатньо. Успіх приходить до наполегливих та працелюбних, а Водолій – людина настрою, щоденна праця йому часто набридає. Отже, робіть висновки!

РИБИ
рыбы гороскоп

Рибам притаманне розвинене відчуття інтуїції, тож якщо вони вестимуть блог – керуватимуться саме нею. Риба-блогер – двоїста особистість: з одного боку, – це чесна, працьовита і методична натура, з другого, – вразливий мрійник у постійному пошуку гармонії та краси. Тож може відчути глибоке розчарування в блогосфері, коли зрозуміє, що цей сегмент інтернету далекий від досконалості. Але що у світі досконале? Тому пробачте віртуальній сфері її вади – і до праці. Звісно, якщо ви справді бажаєте досягнень у нелегкій блогерській справі…


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook