«Кордоктор» – потужний донатор NO!

Для українців дуже близькими є поняття «серце» і «душа». Складно пояснити іноземцю, як можна серцем бачити, відчувати, брати деякі речі близько до серця або робити щось від нього. Серце буває не на місці, завмирає, йде в п’яти… Але якоїсь миті метафора закінчується, і всі ці стреси і нервові перенапруження приводять людину до аптеки. Дискомфорт, пов’язаний із проблемами в роботі серцево-судинної системи, – поширена проблема наших відвідувачів. Його супутником нерідко стає астенічний синдром, що проявляється у відсутності бажання щось робити, втраті інтересу до життя, емоційного виснаження. Як допомогти людині поліпшити свій стан, спрямувавши організм на шлях до одужання?

Молекула життя

Перше, про що потрібно пам’ятати провізору, консультуючи відвідувачів: якщо в людини біль в області серця поширюється в ліву руку, верхню частину живота або в область шиї, з’являється задишка – необхідно негайно звернутися до лікаря!

У випадках, коли станів, що загрожують життю, не спостерігається, ми можемо запропонувати варіанти комплексної терапії. 

Насамперед варто звернути увагу на продукти, які містять L-аргінін – амінокислоту, що задіяна в численних фізіологічних процесах організму людини і вважається незамінною для дітей і частково замінною для дорослих. Найважливіша з функцій L-аргініну полягає в тому, що він є джерелом NO – молекули, яка виконує низку життєво важливих функцій. Передусім регулює тонус судин, чинить антитромботичну дію. Крім того, NO має імуномодулюючі, антиоксидантні та протизапальні властивості, регулює апоптоз тощо.

Величезну роль NO відіграє в роботі нервової системи, покращує когнітивні функції, сприяє усуненню астенічних явищ та загальному зміцненню організму під час розумових і фізичних навантажень.

Кордоктор

Дефіцит амінокислоти L-аргінін, що містить NO, може спричинити катастрофічні наслідки, аж до інсульту або інфаркту, тоді як корегується він доволі просто.

“Кордоктор” – 6 плюсів і жодного мінусу

Оптимальним вибором для усунення дефіциту L-аргініну і підтримки здоров’я серцево-судинної та нервової систем є «Кордоктор» – дієтична добавка від компанії «Ксантіс Фарма», що містить максимальну дозу L-аргініну у зручній формі саше. 

Подивімося на основні переваги препарату “Кордоктор”.

Перший плюс. Випускається в саше, тому його зручно приймати в будь-яких умовах, на відміну від засобів, які необхідно відміряти з флакона мірною ложечкою.

Другий плюс. «Кордоктор» представлений у вигляді розчину для перорального прийому, який має кращу біодоступність порівняно із суспензією.

Третій плюс. В одному саше міститься 3 г L-аргініну, що забезпечує половину добової норми цієї амінокислоти для дорослої людини й зазвичай є достатнім для подолання дефіциту (адже певна кількість надходить з їжею).

Четвертий плюс. «Кордоктор» слід приймати 1-2 рази на добу (згідно з інструкцією), на відміну від деяких інших препаратів аргініну, які необхідно застосовувати до 4 разів на добу.

П’ятий плюс. Розчин має приємний смак, що може забезпечити кращий комплаєнс; в своєму складі не містить парабенів і штучних барвників, що робить його прийом безпечним для широкого кола клієнтів аптеки. 

Нарешті, шостий плюс – економічний чинник: ціна є більш доступною, порівняно з аналогами, в перерахунку на добову дозу L-аргініну.

Кому і як порадити

Запропонувати «Кордоктор» можна всім відвідувачам аптеки, які:

  • Купують антигіпертензивні препарати, серцеві глікозиди, антиагреганти (зазвичай люди віком 35+).
  • Потребують допомоги через сезонну або постінфекційну астенію, «синдром літніх канікул», коли хочеться відпочивати, і «не працюється», психічне виснаження, постійний стрес.
  • Скаржаться на «серцеві» симптоми, зміни стану у спеку: тисне в грудях, з’явилася задишка, шум у скронях (найчастіше – люди працездатного віку).
  • Купують нейропротектори, інші препарати для покращення когнітивних функцій.

Алгоритм рекомендації препарату «Кордоктор»

інструкція Кордоктор

«Кордоктор» – у серця є ПЕРСОНАЛЬНИЙ лікар!

Джерела:

  1. Бабушкина А. В. L-аргинин с точки зрения доказательной медицины. Укр. мед. часопис. 6(74)-11/12 2009.
  2. Schulze F., Glos S., Petruschka D. Et al. (2009) L-Arginine enhances the triglyceride-lowering effect of simvastatin in patients with elevated plasma triglycerides. Nutr. Res., 29(5): 291–297.
  3. Palloshi A., et all (2004). Effect of oral L-arginine on blood pressure and symptoms and endothelial function in patients with systemic hypertension, positive exercise tests, and normal coronary arteries. DOI: 10.1016/j.amjcard.2003.12.040 
  4. Chen J at all. Effect of oral administration of high-dose nitric oxide donor L-arginine in men with organic erectile dysfunction: results of a double-blind, randomized, placebo-controlled study. BJU Int. 1999 Feb;83(3):269-73.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook