Всі країни не готові до майбутніх пандемій – IFRC

Міжнародна федерація товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (IFRC) попередила про неготовність різних країн до майбутніх пандемій, які загрожують людству.

Про це повідомляє видання Reuters.

У своєму звіті про світові катастрофи за 2022 рік IFRC заявила, що «всі країни не готові до майбутніх спалахів», незважаючи на те, що COVID-19 вбив більше людей, ніж будь-який землетрус, посуха чи ураган в історії.

«Наступна пандемія може бути не за горами. Якщо досвід COVID-19 не прискорить наші кроки до готовності, то що тоді буде?» запитав Джаган Чапагейн, генеральний секретар IFRC, найбільшої у світі мережі реагування на катастрофи.

Він додає: «Немає виправдання неготовності після трьох жахливих років».

У звіті йдеться, що країни повинні переглянути своє законодавство, щоб переконатися, що воно відповідає їхнім планам готовності до пандемії до кінця 2023 року.

Він також рекомендував країнам збільшити внутрішнє фінансування охорони здоров’я на 1% валового внутрішнього продукту та глобальне фінансування охорони здоров’я щонайменше на 15 мільярдів доларів на рік, що Чапагейн назвав «хорошою інвестицією».

Джерело: Reuters


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook