Виявлено зв’язок між депресією та дефіцитом нутрієнтів

Дослідники встановили взаємозв’язок між депресією та дефіцитом нутрієнтів. Недавнє дослідження підтвердило, що недостатнє споживання певних продуктів може збільшувати ризик розвитку депресії.

Результати дослідження опубліковані в PubMed.

Дослідники проаналізували дані більше ніж 10 тисяч учасників і прийшли до висновку, що низькі рівні поживних речовин, таких як омега-3 жирні кислоти, вітаміни D і B12, фолієва кислота та магній, пов’язані зі збільшеним ризиком розвитку депресії.

Омега-3 жирні кислоти, які зазвичай знаходяться в рибі, горіхах і насінні, відомі своїми антидепресивними властивостями. Дефіцит може призводити до зниження настрою та погіршення психічного стану.

Також виявлено, що недостатня кількість вітаміну D у організмі пов’язана зі збільшеним ризиком розвитку депресії. Вітамін D може впливати на регулювання настрою через свої впливи на нейротрансмітери та запальні процеси.

Дослідники також вказують на важливість вітаміну B12 і фолієвої кислоти для здоров’я мозку. Недостатні рівні цих вітамінів можуть впливати на настрій та здатність концентрувати увагу, викликаючи симптоми депресії.

Джерело: PubMed


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook