VITATONE Kids Омега-3, жувальні капсули – для маленьких розумників!

У червні 2018 року на українському ринку з’явився новий актуальний продукт – комплекс Омега-3 із лецитином і вітаміном D3 VITATONE Kids Омега-3, власником є Newtone Pharma (Велика Британія). Комплекс підібрано таким чином, щоб сприяти поліпшенню пам’яті, зору, підвищенню інтелектуальних здібностей у дітей та підлітків, а також зменшенню впливу стресових чинників. VITATONE Kids Омега-3 стане надійним помічником для навчання і розвитку майбутніх відмінників. Тому для провізора важливо не тільки знати його основні переваги, але й уміти працювати з новим продуктом.

Інноваційно, смачно та цікаво!

Наші клієнти вже встигли оцінити продукцію від Newtone Pharma, що здобула на ринку власну, вкрай актуальну нішу: забезпечення різних поколінь українців необхідними корисними речовинами, вітамінами та мінералами, яких ми недоотримуємо в повсякденному житті, з метою поліпшення загального стану, активності, краси, когнітивних функцій і психологічного статусу людини. VITATONE Kids Омега-3 розроблено в межах тієї ж філософії європейської компанії, але з урахуванням змін, що відбуваються сьогодні у процесі шкільного та дошкільного навчання, і пов’язаних з ними труднощів для дитини.

Гармонійний розвиток із 3 років

До складу VITATONE Kids Омега-3 входять Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, лецитин, вітаміни D3, А і С. У чому ж переваги саме такого комплексу корисних речовин?

• Омега-3 поліненасичені жирні кислоти впливають на достатнє постачання кисню до нервових клітин, є складовою структури нервової клітини і поряд із цим – енергією для її повноцінного функціонування. Завдяки цьому покращується пам’ять і увага, запам’ятовується більша кількість інформації, і за потреби потрібна інформація краще згадується.

• Лецитин, як і Омега-3, бере участь у формуванні нервових клітин та запобігає їх пошкодженню і порушенню їхніх функцій. Лецитин необхідний для взаємодії між нервовими клітинами, тобто для процесів тривалої пам’яті, логічного мислення та просторової уяви.

• Вітамін D3 необхідний для повноцінного розвитку кістково-м’язової системи. Адже дитина в цьому віці не тільки має збільшені розумові навантаження, а й активно розвивається фізично.

• Вітаміни А і С нормалізують біохімічні процеси, впливають на активність нейронів, допомагають нервовій системі адекватно реагувати на розумові навантаження, бути зосередженою. Застосування VITATONE Kids Омега-3 допомагає дитині комфортно навчатися, адаптуватися до дитячого колективу, покращувати увагу, пам’ять, зберігати спокій, бути зосередженою. Крім того, комплекс цінних речовин, що входять до складу продукту, є підтримкою для зору та сприяє запобіганню його порушень. VITATONE Kids Омега-3 може застосовуватись у дітей із 3 років, має приємний смак тутті-фрутті та зручну форму випуску – капсули, що можливо проковтнути або розжувати.

Випадки, коли доцільна рекомендація VITATONE Kids Омега-3

VITATONE Kids Омега-3 – щоб навчання і розвиток дитини були приємними, результативними та легкими!

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook