ПреМама дуо

Вистачить на двох – важливість вітамінів для вагітних

Безперечно, це найважливіша подія у житті кожної жінки, коли під серцем дитина, яка незабаром з’явиться на світ. Вагітність – не тільки психологічне, а й фізичне випробування. У цей час жінка має турбуватися не лише про себе, а й про майбутню дитину. Зокрема, це стосується вітамінів, мінералів, жирних кислот та інших біологічно активних речовин, які так потрібні для здоров’я плода. 

Несприятливі умови довкілля, виснаженість ґрунтів, незбалансоване харчування, стреси… Можна перерахувати ще безліч факторів, через які сучасна людина недоотримує вітаміни та мінерали. А для вагітної жінки ця проблема є ще більш значущою.

Брак вітамінів називають «гіповітамінозом». Цей стан має багато клінічних проявів, залежно від нестачі конкретних вітамінів та мікроелементів. Зокрема відомо, що недолік фолієвої кислоти (вітамін В9) на перших етапах вагітності часто призводить до порушення розвитку нервової системи плода. Так, саме фолієва кислота бере участь у процесі закладки нервової трубки зародка, з якої вже потім формується головний мозок та вся нервова система. Тому брак цього компонента спричиняє серйозні наслідки.

Чому полівітаміни кращі за монопрепарати

Оскільки фолієва кислота з їжею засвоюється дуже погано, її часто призначають вагітним жінкам як монопрепарат. Достатнє надходження вітаміну В9 дає змогу уникнути безлічі проблем, пов’язаних із вагітністю та здоров’ям майбутнього малюка.

вітаміни для вагітних

Як ви розумієте, під час вагітності жінка потребує не тільки фолієвої кислоти, але і багатьох інших активних речовин. Зрозуміло, що приймати окремий препарат для кожного вітаміну та мінералу незручно. Ця проблема легко вирішується шляхом виробництва полівітамінних комплексів, де в одній таблетці чи капсулі містяться одразу всі компоненти, яких потребує вагітна жінка.

Але перевага полівітамінних комплексів не обмежується лише простотою у застосуванні. Це суттєво розвантажує печінку. Прийом лише однієї таблетки набагато легше переноситься організмом, ніж одночасне вживання різних вітамінних препаратів.

Натуральні чи синтетичні?

Що краще: аскорбінка у вигляді пігулки або той же вітамін С, що міститься в овочах та фруктах? Навряд чи щось може бути кращим за природне джерело вітамінів, тому це питання для більшості людей риторичне. Хоча дослідження вказують на те, що перевага натуральних вітамінів над синтетичними дещо перебільшена. Ба більше, деякі групи синтетичних вітамінів навіть засвоювалися краще, ніж їхні природні аналоги.

Під час вагітності без полівітамінних комплексів часто не обійтися. Як би ми не намагалися урізноманітнити своє харчування, але отримати від їжі всі необхідні речовини ми не можемо, тим більше коли нам потрібно харчуватися за двох.

Справа в тому, що біологічна цінність сучасної їжі вкрай низька. У ній міститься недостатньо вітамінів і мікроелементів. Олії у вогонь підливає і малорухливий спосіб життя, через що сучасній людині потрібно лише 2-3 тисячі кілокалорій на день. А це значить, що для запобігання ожиріння потрібно зменшити порції. Та разом з калоріями ми недоотримаємо і значну кількість різноманітних мікронутрієнтів.

Усі ці фактори, природно, призводять до дефіциту вітамінів, а значить і різноманітних порушень та хвороб. Саме з цієї причини лікарі рекомендують протягом всієї вагітності приймати вітамінні комплекси, які задовольняють потреби організму матері і плода.

полівітаміни для вагітних

«ПреМама дуо» – ваш ідеальний вибір

Харчова добавка «ПреМама дуо» – це унікальна комбінація біо­логічно активних речовин, яка створена для збагачення раціону вагітних жінок. Комплекс містить 11 вітамінів, 10 мікроелементів, а також поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Дозування активних речовин підібрано таким чином, аби вони найбільш ефективно засвоювалися.

Ба більше, «ПреМама дуо» розроблено відповідно до рекомендацій Європейської агенції з безпечності харчових продуктів щодо споживання вітамінів та мікроелементів у період вагітності. На сьогодні «ПреМама дуо» має найбільш збалансований склад вітамінів та мікроелементів, що дозволяє покривати добову норму споживання по кожному компоненту на 60–70 %.

В одній упаковці «ПреМама Дуо» таблетки та м’які желатинові капсули. У перших містяться вітаміни та мікроелементи, а в м’яких капсулах – поліненасичені жирні кислоти. Приймають «ПреМама дуо» по 1 таблетці та 1 капсулі в будь-який час дня після їжі.

Публікується на правах реклами. Відповідальність за зміст несе рекламодавець. Копіювання чи інше використання допускається з письмового дозволу редакції. Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація (характеристики, властивості ліків) та перелік можливих побічних ефектів містяться в інструкції з медичного застосування, яка розміщена на сайті Державного реєстру лікарських засобів України (www.drlz.kiev.ua).


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook