Вчені запропонували нові ліки для лікування раку простати

Препарат на основі речовини, виділеної з квіток орхідеї, може допомогти у лікуванні раку простати, навіть на пізніх стадіях. Результати дослідження були опубліковані в журналі Frontiers in Oncology.

Відомо, що рак простати – друга за поширеністю форма онкології і шоста за смертністю.

Науковці з Інституту Сторіччя Сіднейського університету разом з вченими із Китаю встановили, що еріанін, природне з’єднання з групи бібензилу, міститься в квітках орхідеї Dendrobium chrysotoxum. Ця речовина може стати ефективним засобом для лікування раку передміхурової залози.

Вчені виявили, що еріанін має протипухлинну дію на ранній і на пізній стадії онкології. Вони з’ясували, що ця речовина підвищує рівень жирної кислоти всередині ракових клітин, завдяки чому відбувається їх загибель.

На пізніх етапах онкології одного еріаніну виявилося недостатньо, тому потрібно за допомогою додаткових ліків збільшувати рівень жирної кислоти, аби досягти позитивного результату.
Вчені вважають, що еріанін, виявлений у квітках орхідеї, зіграє важливу роль у розробці нових ліків, які будуть ефективні при лікуванні раку простати на різних стадіях.

«Існує нагальна потреба в нових методах лікування раку передміхурової залози», – сказав керівник лабораторії біології ліпідних клітин та один із авторів цього дослідження Джкоб Чі.

Джерело: Florida News Times


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook