Вчені стурбовані психічним здоров’ям дітей, яке погіршилося через пандемію

Пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження негативно вплинули на психічне здоров’я дітей та підлітків.

Згідно зі звітом, опублікованим в Journal of the American Medical Association, протягом пандемії COVID-19 у США значно збільшилася кількість випадків депресії та тривожності серед дітей та підлітків.

Дослідження також вказує на те, що пандемія COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження можуть мати негативний вплив на рівень навчальних досягнень дітей та підлітків.

За словами експертів, на початку пандемії було складно діагностувати та лікувати психічні розлади серед дітей та підлітків, що призвело до погіршення їх здоров’я. Тому зараз все більше дітей потребує психологічної допомоги.

Нове дослідження показало, що пандемія має вплив не тільки на психічне, але й на фізичне здоров’я дітей та підлітків.

Зі слів вчених, через зменшення рівня фізичної активності серед молоді збільшився ризик розвитку ожиріння та інших хронічних захворювань.

«Навіть до COVID-19 вплив соціальних мереж, насильства та інші соціально-економічні чинники підвищували рівень депресії та тривоги у дітей. А зараз (через COVID-19) ми наближаємося до надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я», — сказав автор дослідження Маркус Шабакер.

Джерело: WebMD


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook