прогулянка

Вчені назвали ще одну причину, навіщо потрібні регулярні прогулянки

Регулярні прогулянки покращують самопочуття людей, у яких діагностовано остеоартрит. До такого висновку прийшли американські вчені.

Згідно з їхнім дослідженням, прогулянки знижують відчуття болі на 40%, у порівнянні з пацієнтами, які уникають прогулянок.

Результати дослідження опубліковані в журналі Arthritis & Rheumatology.

Вчені з’ясували, що фізична активність може допомогти в лікуванні остеоартриту.

У дослідженні взяли участь понад 1000 людей віком від 50 років, у яких діагностовано  остеоартрит.

Добровольці проходили обстеження, включно з оцінюванням болю в колінах та радіографії суглобів, на початку дослідження і через 48 місяців.

З’ясувалося, що фізична активність справді може полегшити стан пацієнтів при остеоартриті. Ті учасники, які регулярно робили прогулянки, почували себе краще. Крім цього, у них відмітили на 20% менше звуження суглобової щілини, що є одним із показників прогресування хвороби.

«Це дослідження підтверджує, що ходьба може допомогти запобігти появі щоденного болю в коліні. Це також може уповільнити пошкодження всередині суглоба», – сказала автор дослідження Грейс Сяо-Вей Ло.

Науковці заохочують пацієнтів із остеоартритом колінних суглобів частіше робити прогулянки.

Нагадуємо, у Центрі громадського здоров’я рекомендують відновити заняття спортом, якщо людина зараз перебуває у безпечному місці.

Джерело: Nauka.ua

Будьте в курсі всіх останніх новин у сфері медицини та фармації. Підписуйтесь на наш Telegram-канал https://t.me/readrap.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook