ревматоїдний артрит

Вчені досліджують новий препарат від ревматоїдного артриту

Третю фазу клінічних випробувань пройшов препарат олокізумаб від ревматоїдного артриту. Вчені довели його ефективність та безпечність. Це відкриває нові можливості для лікування аутоімунного захворювання.

Результати дослідження опубліковані в журналі New England Journal of Medicine.

Зазначається, що доступні методи лікування ревматоїдного артриту діють не на всіх пацієнтів.

Новий препарат олокізумаб — це моноклональне антитіло, яке безпосередньо націлено на цитокін інтерлейкіну-6. Це молекула-повідомник, яка активує запальні реакції в організмі та бере участь у прогресуванні ураження суглобів при ревматоїдному артриті.

У новому дослідженні взяли участь понад 1600 людей. Згідно результатів дослідження, препарат виявився ефективним проти ревматоїдного артриту та безпечним для пацієнта.

«Ця нова терапія значно розширить перелік варіантів лікування, оскільки цей лікарський засіб має інший механізм дії, ніж усі інші препарати», — сказав автор дослідження Йозеф Смолен.

Науковці наступного року планують подати заявку на схвалення ліків у США.  Вони очікують, що після схвалення регулятором FDA препарат почнуть використовувати в клінічній практиці.

Джерело: MedicalXpress

Раніше ми писали, американські вчені заявляють про ефективність в лікуванні онкологічних захворювань нового препарату NUC-7738, отриманого з гімалайського гриба.


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook