Pfizer вакцина

Вакцина Pfizer на 90% захищає від COVID-19 маленьких дітей

Дитячі дози вакцини проти коронавірусної інфекції від американської фармацевтичної компанії на 90% ефективні для дітей віком від 5 до 11 років.

У дослідженні взяли участь 2268 дітей відповідної вікової групи. Вони отримали 2 щеплення низької дози вакцини або плацебо з різницею в 3 тижні. Кожна доза становила одну третину тієї, що назначається підліткам та дорослому населенню.

Зазначається, що низька доза вакцини була ефективна майже на 91%, виходячи з 16 випадків коронавірусної хвороби серед дітей, яким давали плацебо, проти 3-х заражень серед учасників, які були вакциновані.

Крім того, вакциновані учасники дослідження не мали серйозного перебігу захворювання, натомість у них були малопомітні симптоми.

«У маленьких дітей, яким були зроблені щеплення з низькою дозою, виробився такий же високий рівень антитіл, що протистоять COVID-19, як у підлітків і молодих людей, яким були зроблені щеплення звичайною дозою», – повідомляють дослідники.

Вакцинацію серед дітей 5-11 років у США досі не схвалили. Експерти припускають, якщо регулятори дозволять використання низької дози вакцини від Pfizer, то щеплення цієї вікової групи розпочнеться вже на початку листопада.

Раніше компанія Pfizer повідомила, яким дітям безпечно колоти COVID-вакцину.

Джерело: The Associated Press


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook