Українці щорічно будуть проходити повний курс вакцинації від COVID-19

Українці щорічно будуть проходити повний курс вакцинації від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я планує наступного року почати ревакцинацію населення від коронавірусної інфекції. У відомстві не розглядають введення бустерного щеплення для всіх категорій населення.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю телеканалу «Рада».

З його слів, зараз ведеться робота над рекомендацією бустерної вакцинації для людей, які мають хронічні захворювання, що впливають на імунітет. Щодо запровадження бустеру для інших категорій населення, як повідомив Кузін, масового запровадження не буде.

«Поки що не розглядається рекомендація про введення таким людям бустерної дози. Поки ми плануємо використовувати повний курс ревакцинації в наступному році. Тобто людина, яка отримала дві дози у 2021 році, має отримати такі ж дві дози у 2022 році», – додав головний санлікар.

Українцям доведеться вакцинуватися від COVID-19 щороку, оскільки імунітет до коронавірусу з часом слабшає, навіть після введення вакцини.

«Ми розуміємо, що імунітет до коронавірусу не постійний і через певний час він все менше і менше стає. Тому ті люди, які пройшли повний курс щеплення, повинні пройти повторне щеплення, щоб поновити імунну відповідь», – заявив Кузін.

Раніше ми писали, що вакцинацію від коронавірусу в Україні можуть ввести і для дітей.

Джерело: РБК-Україна


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook