Вакцина без голки

Новий спосіб вакцинації від COVID-19 проходить випробування у Великій Британії

З появою нових штамів COVID-19 нам потрібні нові технології. Вчені з усього світу розробляють вакцини-кандидати нового покоління, які готові допомогти захистити нас від наступних вірусних загроз.

Cаутгемптонський університет у Великій Британії запропонував унікальний спосіб доставки діючої речовини нової вакцини. Для цього використовуються струмені повітря, а не голка.

Соул Фауст, головний клінічний дослідник та директор Центру клінічних досліджень NIHR у Саутгемптоні, сказав: «Це не просто «ще одна» вакцина проти коронавірусу, оскільки вона ефективна проти всіх нині відомих штамів. Нова технологія може забезпечити широкий захист величезній кількості людей у ​​всьому світі».

Вакцина без голки

Більшість існуючих вакцин від коронавірусу використовують послідовність РНК для білка-шипу з перших зразків вірусу, виявлених у січні 2020 року.

Нова технологія DIOSvax, що використовується для цієї вакцини, спрямована на прогнозування того, як вірус може мутувати, що дозволяє вакцині бути ефективною проти нових штамів, що з’являються.Вакцина без голки

Вчені вважають новий спосіб вакцинації інноваційним як з точки зору того, як вакцина змушує імунну систему реагувати на коронавіруси, так і з точки зору доставки діючої речовини.

Раніше ми писали, китайські вчені створили інгаляційну вакцину від COVID-19.

Джерело: The Sun


Гарна стаття, чи не так? Поділіться з друзями!

Facebook